1. HABERLER

  2. Davulcu ve Mükellef noktayı koyuyor
Davulcu ve Mükellef noktayı koyuyor

Davulcu ve Mükellef noktayı koyuyor

Son üç sezondur, Lefke’de başarılı bir dönem geçiren, bu süre içerisinde Lefke’ye 42 yıl sonra Pepsi Kıbrıs Kupası’nı kazandıran Teknik Direktör Toygar Davulcu ve kulüp başkanlığı görevini 6 yıldır sürdüren Yıltaç Mükellef Mor-beyazlı ekipteki görevlerin

A+A-

Necmi Belge

Konu ile ilgili olarak, YENİDÜZEN’e konuşan Toygar Davulcu  Lefke ile çok başarılı üç sezon geçirdiğini, bu süre içerisinde ligde zirveye oynayan bir takım yarattığını ve 42 yıl sonra Pepsi Kıbrıs Kupası’nı Lefke Türk Spor Kulübü’nün müzesine taşıdıklarını söyledi.

Lefke Türk Spor Kulübü başkanı Yıltaç Mükellef’in de başkanlıktan ayrılmaya karar vermesinin ardından kendisinin de ayrılma kararı aldığını açıklayan Davulcu, üç yıldır özellikle yol mesafesinin kendisini yorduğunu, ayrılma kararında bunun da rol oynadığını ifade etti.
Toygar Davulcu, çok yorulduğunu, kısa bir süre dinledinikten sonra, kendisine uygun ve başarıyı arayan takımlardan teklif gelmesi halinde bu teklifleri düşüneceğini sözlerine ekledi. 

Mükellef de bırakıyor
Öte yandan Lefke’de 6 yıldır başkanlık görevini üstlenen Yıltaç Mükellef, gerçekleşmesi planlanan genel kurulda aday olmayacağını belirtti. YENİDÜZEN’e konuşan Mükellef, devam etmeyeceğini ve yorulduğunu dile getirdi. Bu süre zarfında Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu’ndan aldıkları cezalardan dolayı da bir bıkkınlık yaşadığını söyleyen Mükellef, bir sonraki yönetime bayrağı devredeceğini sözlerine ekledi.

Bu haber toplam 967 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler