1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. DAÜ-SEN VE DAÜ BİR-SEN'DEN ANLAMLI ETKİNLİK
 DAÜ-SEN VE DAÜ BİR-SENDEN ANLAMLI ETKİNLİK

DAÜ-SEN VE DAÜ BİR-SEN'DEN ANLAMLI ETKİNLİK

DAÜ-SEN ile DAÜ BİR-SEN, ciddi sağlık sorunlarıyla mücadele eden 8 yaşındaki Ayşe Özbaflı ile 21 yaşındaki Sevim Pire’nin tedavilerine katkıda bulunmak amacıyla kermes düzenliyor.

A+A-

 

 

Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde (DAÜ) örgütlü sendikalar DAÜ-SEN ile DAÜ BİR-SEN, ciddi sağlık sorunlarıyla mücadele eden 8 yaşındaki Ayşe Özbaflı ile 21 yaşındaki Sevim Pire’nin tedavilerine katkıda bulunmak amacıyla kermes düzenliyor.

İki sendikanın ortak açıklamasında, çocukların maliyeti oldukça yüksek tedavilerinde her iki ailenin de acil maddi desteğe ihtiyaçları bulunduğu belirtilerek, bu amaçla 27 ve 30 Nisan ile 2 Mayıs tarihlerinde 10.00-17.00 saatleri arasında DAÜ Makine Mühendisliği önünde kermes düzenleneceği bildirildi.

Açıklamada, ayrıca nakit yardımında bulunmak isteyenlerin makbuz karşılığında DAÜ-SEN'e veya Kooperatif Merkez Bankası 11 304 141921 no’lu DAÜ-SEN Yardımlaşma Fonu’na katkılarını yapabilecekleri, satışı için yiyecek ve eşya yardımında bulunmak isteyenlerin de 0548 870 05 95 numaradan DAÜ-SEN görevlisi Derya Özören’i arayabilecekleri ifade edildi.

Açıklamada, tüm Gazimağusa halkı ve DAÜ ailesi, hastalıkla mücadele eden iki kızla yardımlaşmaya davet edildi.

 

 

Bu haber toplam 637 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler