1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. DAÜ PLAJ VOLEYBOLU HAZIRLIKLARINA BAŞLADI
DAÜ PLAJ VOLEYBOLU HAZIRLIKLARINA BAŞLADI

DAÜ PLAJ VOLEYBOLU HAZIRLIKLARINA BAŞLADI

DAÜ Osman Maraşlı Üçlü Plaj Voleybolu Anı Turnuvası için hazırlıklarına başladı

A+A-

 

 

 

 

Ülkemizde düzenlenen en büyük plaj voleybolu turnuvası olan Doğu Akdeniz Üniversitesi Osman Maraşlı Üçlü Plaj Voleybolu Anı Turnuvası’nın tarihi Temmuz sonu veya Ağustos başı olacak

Ülkemizin en büyük plaj voleybolu turnuvası olan Doğu Akdeniz Üniversitesi Osman Maraşlı Üçlü Plaj Voleybolu Anı Turnuvası için hazırlıklar başladı.

Üç kişilik takımlarla oynanan tek plaj voleybolu turnuvası olma özelliğini taşıyan DAÜ Osman Maraşlı Üçlü Plaj Voleybolu Anı Turnuvası’nın, ilk iki yıldan daha büyük ve daha etkin olması için çalışmalarını dünden başlatan DAÜ yetkilileri, turnuva tarihi için ise Temmuz’2012 ayının sonları veya Ağustos’2012 ayının başarı üzerinde duruyor.

Takımların üç sporcudan oluşması nedeniyle daha zor kurulduğunun bilincinde olduklarını belirten yetkililer, takım oluşturmada sporculara yardımcı olunabilmesi için tedbir alacaklarını açıkladılar.

Turnuvada geçtiğimiz yıl Erkekler Kategorisi’nde 12, Kadınlar Kategorisi’nde ise 4 takım mücadele etmişti.

Erkekler Kategorisi’nde Tunç – Kıvanç – Birol’dan oluşan takım; Kadınlar Kategorisi’nde Emel – Deniz – Buğra’dan oluşan takım birinci olmuşlardı.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 559 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler