1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. DAÜ, MAGEM’İ YENDİ: 3-1
DAÜ, MAGEM’İ YENDİ: 3-1

DAÜ, MAGEM’İ YENDİ: 3-1

Voleybol Büyük Erkekler Ligi mücadelesinde geçtiğimiz akşam oynanan Doğu Akdeniz Üniversitesi, MAGEM karşılaşmasını DAÜ kazandı.

A+A-

 

 

Yer: LMSS

Hakemler: Sedat Kılıç, Recep Kılıç

DAÜ: İsmail, Salih, Cafer, Ali Osman, Kemal, Muzaffer, (Kerem)

MAGEM: Davut, Cemal, Erhan, Doruk, Umut, Özkan (Münür, Ali Çoban)

Setler: 3-1 (25-21,22-25,25-15,25-23)

 

Voleybol Büyük Erkekler Ligi mücadelesinde geçtiğimiz akşam oynanan Doğu Akdeniz Üniversitesi, MAGEM karşılaşmasını DAÜ kazandı. Mağusa Lala Mustafa Paşa Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmada DAÜ 1-0 öne geçmesine rağmen MAGEM setleri 1-1’e getirdi. Son iki seti 25-15 ve 25-23 kazanan DAÜ karşılaşmayı da 3-1 galibiyetle tamamladı.

 

KLASMAN MAÇLARI SÜRÜYOR

Voleybol liglerinde klasman müsabakaları devam ediyor. Büyük erkekler DAÜ, büyük bayanlarda YDÜ yenilgisiz liderliklerini devam ettiriyor. İki devre müsabakalarının tamamlanmasının ardından 3’üncü devre de oynanacak olan müsabakaların ev sahibi ekipleri de belli oldu. Erkeklerde DAÜ tüm maçlarını kazanarak 3’üncü devre müsabakalarının tümünü evinde oynama hakknı elde etti. Vakıflar ile Magem arasında oynanan karşılaşmalar karşılıklı 3-1 lik skorlarla tamamlandı ve Vakıflar sayı averajı ile 3’üncü devre maçını evinde oynama hakkını kazandı.

Büyük bayanlarda ise YDÜ tüm maçlarını kazanarak 3’üncü devre maçlarını evinde oynama hakkını elde etti. Magem ise Vakıflar’a karşı 2 müsabakayı da kazanarak 3’üncü maçı yerinde oynama hakkını elde etti.

        

ZİRVE MÜCADELESİ DEVAM EDİYOR

Yıldızlar liginde çift devreli lig mücadelesi devam ediyor. Yıldızlar liginde 7. hafta müsabakalarına hafta sonu oynanacak olan 5 karşılşama ile devam edilecek. Kızlarda DAÜ yenilgisiz liderliğini devam ettirirken, erkeklerde MVİK oynadığı tüm karşılaşmaları kazandı ve liderliğini devam ettirdi.

Yıldızlarda ilk iki sırayı elde edecek olan takımlar final serisinde oynama hakkını elde edecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 661 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler