1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. DARTSTA MİLLİ GALİBİYET
DARTSTA MİLLİ GALİBİYET

DARTSTA MİLLİ GALİBİYET

KKTC – TC Darts Milli takımları arasında oynanan karşılaşmayı KKTC Millileri 9-8 kazanarak büyük bir başarıya imza attı.

A+A-

 

 

25 Nisan’dan beridir devam etmekte olan Darts aktiviteleri içerisinde bulunan ve KKTC – TC Darts Milli takımları arasında oynanan karşılaşmayı KKTC Millileri 9-8 kazanarak büyük bir başarıya imza attı.

Türkiye Milli takımı seçmeleri çerçevesinde Türkiye Darts Şampiyonasının bir ayağı her yıl geleneksel olarak ülkemizde oynanmaktadır. Bu organizasyonlar çerçevesinde oynanan KKTC – TC Darts milli karşılaşmasında ülkemiz Milli takımı normal süresi 8-8 biten karşılaşmanın uzatmasında son maçı kazanarak sahadan 9-8 galip ayrılmasını bildi.

Uğur Barani, Mustafa Behlül, Reha Özkarapınar ve Tanser Tilki’den oluşan Milli Takım uzatma maçını Reha Özkarapınar TC Milli takımından ise Emre Toros oynadı. Çekişmenin ve heycanın yaşandığı maçı kazanan Reha Özkarapınar TC Darts Milli takımı karşısında ülkemizi galibiyete götürdü. Oldukça kaliteli oyunculardan kurulu TC Milli takımı ise Emre Toros, Eser Tekin, Engin Kayaoğlu ve Kağan Aytek’ten oluşuyordu.

Cumartesi oynanan büyük bayanlar ve genç erkekler karşılaşmasında TC Darts Milli takımları galip geldi. Büyük bayanlar maçını 4-0, genç erkekler maçını ise 9-7 kazanan TC Darts Milli takımları özellikle büyük bayanlarda oldukça üstün bir oyun sergiledi. Büyük Bayanlar milli takımımızı Ayşe Esma ve Ceylan Basmacı oluşturutken, Genç erkekler takımımızı Güner Özyay, Kerim Güven, Berkem İnanıroğlu, Mustafa Koloz ve Tahir Çalitinoğlu oluşturuyordu.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 533 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler