1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. DARTS’TA 2. AYAK TİLKİ’NİN
DARTS’TA 2. AYAK TİLKİ’NİN

DARTS’TA 2. AYAK TİLKİ’NİN

KKDF 2011-2012 Ferdi Darts şampiyonalarının ikinci ayağı Minareliköy Spor Kulübünde oynandı

A+A-

 

Kuzey Kıbrıs Darts Federasyonu (KKDF) 2011-2012 Ferdi Darts şampiyonalarının ikinci ayağı Minareliköy Spor Kulübünde oynandı. Toplam 65 Sporcunun mücadele ettiği turnuvada finalde Tanser Tilki rakibi Mustafa Behlül’ü 5-2 mağlup ederek birinciliği elde etti.

Mustafa Behlül’ün üçüncü tamamladığı gecede yarı finalde rakipleri Tilki ve Behlül’e elenen Uğur Barani ve Salih Ateşli arasındaki üçüncülük karşılaşmasını tecrübeli Dartsçı Barani 3-0 kazanarak gecenin üçüncülüğü ile yetindi.

Ülkemizde bulunan Dünya Darts sıralamasında 1 numara Dean Winsstanley’in de izlediği karşılaşmalara oldukça yoğun ilgi gösteren sporcular Dean Winstanley’le de tanışma ve sohbet imkanı buldu.

Turnuvanın özel ödüllerini 180 sayı atan Mustafa Behlül En Yüksek Sayı Atma ödülünü, Yurdaer Bürüncüğün 146 sayıdan bitirdiği oyunla En Yüksek Sayıdan Bitirme ödülünü ve turnuvanın birincisi Tanser Tilki 14 Dartta bitirdiği oyunla En Az Dartta Bitirme ödülünün sahibi oldu.

KKDF 2011-2012 Ferdi Şampiyonası İkinci ayağında dereceye girenlere ödüllerini KKDF başkanı Uğur Barani, KKDF yönetim kurulu üyesi Ulus Barani ve Mesarya Darts Birliği Başkanı Şevki Gunna verdi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 607 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler