1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. DARTS, FESTİVALLERİN VAZGEÇİLMEZİ OLACAK
DARTS, FESTİVALLERİN VAZGEÇİLMEZİ OLACAK

DARTS, FESTİVALLERİN VAZGEÇİLMEZİ OLACAK

Darts sporu bu yıl 1. Alaniçi Hasat Festivali ve İskele Festivallerinde de yerini alacak.

A+A-

 

 

Ülke çapında birçok Festival aktiviteleri içerisindeki yerini almaya başlayan ve hızla yayılan Darts sporu uzun yıllardan beridir geleneksel olarak yapılan Güzelyurt Portakal Festivaline ve Lapta Belediyesi Zeytinlik Festivaline ek olarak bu yıl 1. Alaniçi Hasat Festivali ve İskele Festivallerinde de yerini alacak.

Toplam bin 600 TL’nin dağıtılacağı ilk organizasyon 1. Alaniçi Hasat Festivali Darts Turnuvası 13 Haziran Çarşamba akşamı saat 20’de Alaniçi Spor Kulübünde oynanacak.

5. Lapta Turizm Festivali Açık Darts Turnuvası ise 18-19 Haziran tarihlerinde Lapta Simena Otel’de oynanıyor. Başarılı olan sporculara 1600 TL’nin dağıtılacağı organizasyon iki gün sürecek.

Yapılan en eski ve en büyük Festival Darts organizasyonu olan Güzelyurt Belediyesi katkıları ile yapılan Güzelyurt Portakal Festivali, Uluslararası Açık Alan Darts Turnuvası 4-5 Temmuz tarihlerinde Güzelyurt Darts Birliği Lokalinde gerçekleşecek. Organizasyonda toplam 2 bin TL dağıtılacak.

Bu yıl ilk kez düzenlenecek olan İskele Festivali Açık Alan Darts Turnuvası 7 Temmuz Cumartesi İskele’de düzenleniyor. Kalabalık Sporcu topluluğuna sahip bölge dartsçılarının yüksek katılım göstermesinin beklendiği turnuvada bin 600 TL dağıtılacak.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 455 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler