1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. Dakikası 3 TL
Dakikası 3 TL

Dakikası 3 TL

Gönyeli’den futbolculara Tukcell tarifesi gibi anlaşma teklifi Dakikası 3 TL Gönyeli yönetimi futbolculara aylık ve peşinat olmaksızın, maçta oynayacakları dakikalara göre dakikası 3 TL’den öneri yaptı. Yani bir futbolcu 90 dakika oyn

A+A-

Gönyeli’den futbolculara Tukcell tarifesi gibi anlaşma teklifi 

 

Dakikası 3 TL

 

Gönyeli yönetimi futbolculara aylık ve peşinat olmaksızın, maçta oynayacakları dakikalara göre dakikası 3 TL’den öneri yaptı. Yani bir futbolcu 90 dakika oynarsa 270 TL alacak.

 

Gönyeli, geçtiğimiz yıl kadrosunda yer aldığı futbolcuları; Yusuf Palaz, Tufan Gencay, Reşat Nazlı, Çağan Candanal ve Çağlar Kızıltunçlar ile 15 Ağustos’ta dolacak transfer süresine beş gün kala anlaşamadı.

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

Transfer süresinin bitimine beş gün kala, Gönyeli’de kriz yaşanıyor.  Gönyeli yönetimi futbolculara aylık ve peşinat olmaksızın, maçta oynayacakları dakikalara göre dakikası 3 TL’den öneri yaptı. Bir futbolcu 90 dakika oynarsa 270 TL alacak.

 

Gönyeli, geçtiğimiz yıl kadrosunda yer aldığı futbolcuları; Yusuf Palaz, Tufan Gencay, Reşat Nazlı, Çağan Candanal ve Çağlar Kızıltunçlar ile anlaşamadı.

Gönyeli’nin şu ana kadar futbolcuları ile dört kez toplantı yapıp, bazı futbolcularına maddi konuda güvence verdiği, ancak transferin son günlerinde farklı öneriler sunulduğu iddia edildi.

Gönyeli futbolcuları Tufan Gencay ve Yusuf Palaz’ın, YENİDÜZEN Gazetesi’ne konu ile ilgili yaptığı açıklamada futbolcular ile yönetimin karşılıklı sunulan önerilenlerin arasında uçuk fark olduğunu ve kendilerine önerilenin kabullenilir gibi olmadığını söylediler.

 

“Turkcell tarifesi gibi”

Gönyeli’nin en tecrübeli futbolcularından olan Yusuf Palaz, bugüne kadar yönetimle dört kez toplantı yapıldığını ve hep önerilenler arasında olumlu sinyaller verildiğini hatırlattı.

Palaz söyle devam etti:

“Ancak transfer süresinin dolmasına son günler kala karşımıza sunulan önerinin kabullenecek bir yanı yoktur. Bize sunulan teklif ayni Turkcell tarifesi gibi. Aylık ve peşinat olmaksızın, maçta oynayacağınız dakikalara göre dakikası 3 TL’den öneri yapıldı. Yani 90 dakika oynarsanız 270 TL alırsınız” dedi.

 

“Yardımcı olsunlar başka takıma gidelim”

Palaz, geçtiğimiz sezon alacakları olmasına rağmen, bu alacakları görmezden gelip, yeni sezon için teklif verdiklerini ancak verdikleri teklif ile sunulan teklif arasında uçuk bir fark olduğunu dolayısıyla anlaşmanın mümkün olmayacağını vurguladı.

Tufan ile birlikte yaptıkları açıklamada, bu noktadan sonra Gönyeli, eğer kendilerine yardımcı olmak istiyorsa, başka takıma transferleri için yardımcı olmalarını istediler.

Serbest hakkı olmayan futbolcular gerekirse iki yıl futbol oynamamayı göze aldıklarını da sözlerine eklediler.

 

 

Bu haber toplam 861 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler