1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. DAİRELERDE KURA ÇEKİMİ YAPILIYOR
DAİRELERDE KURA ÇEKİMİ YAPILIYOR

DAİRELERDE KURA ÇEKİMİ YAPILIYOR

Devlet Daireleri Halı Saha Futbol Turnuvası için kayıtlar yarınki toplantıda yapılacak.

A+A-

 

 

Devlet Daireleri Halı Saha Futbol Turnuvası için kayıtlar yarınki toplantıda yapılacak. Turnuvaya katılacak takımlar saat 19.00’da Atatürk Stadı altındaki KTSYD İletişim Merkezi’nde ikinci kez toplanacak ve kura çekimi gerçekleştirilecek

 

KKTC Devlet Daireleri arası gerçekleştirilecek futbol turnuvası için ikinci hazırlık toplantısı yarın saat 19.00’da yapılacak. Geçtiğimiz yıl ilki gerçekleştirilen devlet daireleri halı saha futbol turnuvasında toplam 16 takım mücadele etmişti ve bu yıl rakamın 20 olması bekleniyor.

Centilmenliğin ön planda tutulduğu turnuvanın organizasyonunu yapan tecrübeli spor yazarı İbrahim Özsoy bu yıl da turnuvanın ayni centilmenlik çerçevesinde ve sorunsuz gerçekleşmesi için hazırlıklarına devam ediyor. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Metehan Kemal Küçük Halı Sahası’nda gerçekleşecek olan turnuvaya katılmak isteyen takımlar yarın yapılacak toplantıya katılmaları gerekiyor.

Turnuva için ilk yapılan toplantıya 14 takım yetkilisi katılmıştı ve ilgi gösteren takımlarla birlikte yarın yapılacak ikinci toplantıda yaklaşık 20 takım yetkilisinin bulunması bekleniyor. Yarın saat 19.00’da Atatürk Stadı altındaki KTSYD İletişim Merkezi’nde başlayacak toplantıda kesin kayıtlar yapılacak ve turnuvada mücadele edecek takımlar belirlendikten sonra kura çekimi gerçekleştirilerek gruplar ve fikstür şekillendirilecek.

Devlet Daireleri halı saha futbol turnuvasında dairelere veya bakanlıklara bağlı kurumlar yer almazken lisanslı futbolcunun da listelerde yer alması talimatlara aykırı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 395 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler