1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. DAİRELER KUPALANDI
DAİRELER KUPALANDI

DAİRELER KUPALANDI

Devlet Daireleri Arası Halı Saha Futbol Turnuvası’nın ödül gecesi geçtiğimiz akşam yapıldı

A+A-

 

Devlet Daireleri Arası Halı Saha Futbol Turnuvası 2012 ödül töreni önceki akşam Lefkoşa Saray Otel’de gerçekleşti. Bu yıl ikincisi gerçekleştirilen ve Tiga Otomotiv’in katkılarıyla düzenlenen turnuvada şampiyon Telefon Dairesi olmuştu.

Toplam 16 takımın mücadele ettiği 2 ay süren turnuvada ödül töreni çok görkemli geçti. Spor Yazarı İbrahim Özsoy tarafından organize edilen turnuvanın ödül gecesine Maliye Bakanı Ersin Tatar, Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Ali Çetin Amcaoğlu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Şerife Ünverdi katılanlar arasında idi.

Kıbrıs Türk sporuna ve futboluna emeği geçen çok sayıda ismin de katıldığı ödül töreninde, Devlet Daireleri arası futbol turnuvası vesilesi ile memurlar arası sosyal dayanışma da yaşanmış oldu.

Turnuvada Telefon Dairesi şampiyon olurken, İçişleri Bakanlığı ikinci, Maliye Bakanlığı üçüncü ve Ekonomi Bakanlığı da dördüncü olmuştu.

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da centilmenliğin ön planda olduğu turnuvada Jeoloji Maden Dairesi, Sosyal Sigortalar Dairesi, Araç Kayıt Dairesi ve Su İşleri Dairesi takımları da en centilmen takımlar olarak ödül alanlar arasında oldu. Tüm takımlara katılım plaketleri ve turnuvadaki maçları yöneten hakemlere anı plaketlerinin verildiği kokteylli ödül gecesine spor basını ve spor camiasından çok sayıda tanıdık sima yanında devlet dairelerinde görevli üst düzey bürokratlar ve çalışanlar da ilgi gösterdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 394 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler