1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. CUMHURBAŞKANI’NIN KIZI DA SOYULDU
CUMHURBAŞKANI’NIN KIZI DA SOYULDU

CUMHURBAŞKANI’NIN KIZI DA SOYULDU

Cumhurbaşkanı Dr.Derviş Eroğlu’nun kızı Resmiye Canaltay’ın turizm acentesini de soydular. Güvenlik kamerasının kayıt cihazını da götürdüler

A+A-

 

 

 

 

 

Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu’nun kızı Resmiye Canaltay da hırsızların elinden kurtulamadı. Gazimağusa’nın en işlek caddelerinden biri olan İsmet İnönü Bulvarında dün sabaha yakın 2 ayrı hırsızlık olayı yaşandı. Duyanlara “pes” dedirten olayda Resmiye Canaltay’a ait “Res Tur” isimli turizm ve seyahat acentesi ile hemen bitişiğindeki Emine Arslan’a ait Birkan Market soyuldu. Sabaha karşı saat 06.00 sıralarında meydana gelen hırsızlık olayında Res Tur’dan 2 adet diz üstü bilgisayar ve 3 adet cep telefonu çalındı. Res Tur un hemen bitişiğindeki Birkan Marketten ise ilk belirlemelere göre 400 TL nakit para, çeşitli markalarda 460 paket sigara, çok sayıda içki,2 cep telefonu ve seri numaraları tespit edilemeyen yüklü miktarda telefon kontörü çalındı.

 

KAMERA DA ÇALINDI

Hırsız veya hırsızlar, arkalarında herhangi bir iz bırakmamak için Res Tur isimli iş yerinde bulunan güvenlik kamerasının kayıt cihazını da alarak kaçtı.

 

ÖN KAPIDAN GİRDİLER

Her iki iş yerine de ayni yöntemle, ön kapıdan, kapıyı zorlayarak girildiği tespit edilirken polis elindeki ipuçları değerlendirerek hırsız veya hırsızları yakalamak için başlattığı soruşturmasına devam ediyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1534 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler