1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ÇTSK'DE ÖMER ARHUN DÖNEMİ
ÇTSKDE ÖMER ARHUN DÖNEMİ

ÇTSK'DE ÖMER ARHUN DÖNEMİ

Çetinkaya Türk Spor Kulübü’nün olağan genel kurulu dün yapıldı. Genel Kurula kulüp başkanlığı için tek aday olarak giren Ömer Arhun oy birliği ile başkanlığa getirildi. Çetinkaya kulüp lokalinde 50’ye yakın üyenin katılımı ile gerçekleşen gen

A+A-

 

 

 

 

Çetinkaya Türk Spor Kulübü’nün olağan genel kurulu dün yapıldı. Genel Kurula kulüp başkanlığı için tek aday olarak giren Ömer Arhun oy birliği ile başkanlığa getirildi.

Çetinkaya kulüp lokalinde 50’ye yakın üyenin katılımı ile gerçekleşen genel kurulda, tüzük gereği önce Atatürk ve şehitler için saygı duruşu yapıldı ve daha sonra oluşturulan divan kurulu başkanlığına Dr. Özer Özerdem getirildi.

 

SAVOYA ÖZEL TEŞEKKÜR

2011 – 2012 Faaliyet raporunu genel kurula sunan dönemin başkanı Mehmet Tatar, sezona süper kupası ile başlayıp, sezonu şampiyon olarak kapattıkları için takımı adına katkı koyan herkese teşekkür ederken sponsor şirket Savoy hotele ayrıca teşekkür etti.

Mehmet Tatar, futbolda ve basketbolda alt yapılarda büyük atılımlar yaptıklarını, futbolda U13 ve U15 takımlarını kurarak gelecekte A takım için futbolcu yetiştirmeye başlandığının altını çizdi. Tatar, basketbolda ise minik, küçük ve genç erkekler olmak üzere tamamen alt yapılarla başladıklarını ve kadınlarda ise Büyük Kadın takımını oluşturduklarını söyledi.

 

SEZON 1 MİLYON 130 BİN TL İLE KAPANDI

Genel kurulda faaliyet raporunun ardından mali rapor kulübün mali sekreteri Özgür Arıkan tarafından okundu.

Özgür Arıkan, mali raporda kulüp 2011-2012 sezonunu 1 milyon 130 bin TL ile kapattığını ve küçük miktarların dışında kimseye borçlarının olmadığını açıkladı.

Özgür Arıkan, mali raporda görüldüğü gibi kulübe en büyük katkıyı sponsor şirket verirken yeni dönemde de ayni şirketin sponsor olacağının altını çizdi.

 

ÖMER ARHUN “HEDEF 3 KUPA”

Genel kurulda faaliyet ve mali rapor oy birliği ile aklandıktan sonra kulüp başkanlığı için tek aday olan Ömer Arhun, ayakta alkışlanarak başkanlığa getirildi.

Başkanlığa gelen Ömer Arhun, çalışma arkadaşları olan yönetim kurulunuda genel kurula oylatırken, yaptığı kısa konuşmada süper kupa ve lig şampiyonluğunun yanı sıra, kaçırdıkları federasyon kupasın için şimdiden kolları sıvadıklarını ve 2012 – 2013 sezonunda üç kupayıda birden alacaklarını belirtti.

 

Çetinkaya’nın yeni yönetimi kurulu; Başkan Ömer Arhun, Mehmet Tatar, Ali Kösezade, Dr. Bülent Dizdarlı, Erhan Akbel, Mehmet Aközer, Mehmet Veysi, Cihan Vardar, Erhan Soykut, Hüseyin Örs, Mehmet Özçelik, Erhan Başay, Hüseyin Ercantan, Ferhan Hıdıroğlu, Av. Arkun Zeka, Özgür Arıkan, Selim Altıncık, Cem Topçu, Kemal Omağ, Meriç Erülkü, Tarık Müftüzade ve Hakan Harman.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 736 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler