1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. CTP'DE ÖNEMLİ TOPLANTI
CTPDE ÖNEMLİ TOPLANTI

CTP'DE ÖNEMLİ TOPLANTI

CTP Parti Meclisi daha etkin ve verimli çalışması amacıyla Genel Başkan ve Genel Sekreter dışında Merkez yönetim Kurulu (MYK)’nın Perşembe akşamı yeniden oluşmasına karar verdi. Genel Başkan Özkan Yorgancıoğlu’nun konu ile ilgili açıklamasını

A+A-

 

 

CTP Parti Meclisi daha etkin ve verimli çalışması amacıyla Genel Başkan  ve Genel Sekreter dışında Merkez yönetim Kurulu (MYK)’nın Perşembe akşamı yeniden oluşmasına karar verdi. Genel Başkan Özkan Yorgancıoğlu’nun konu ile ilgili açıklamasının tam metni şöyle:

  

Cumhuriyetçi Türk Partisi Parti Meclisi dün akşam gerçekleştirdiği toplantıda, ülkenin içinde bulunduğu durum ve muhtemel gelişmeleri göz önünde bulundurarak Cumhuriyetçi Türk Partisi faaliyetleri hakkında çok uzun değerlendirmelerde bulunmuştur. Bu değerlendirmelerin ardından alınan karar doğrultusunda, Genel Başkan ve Genel Sekreter dışında kalan Merkez Yönetim Kurulu üyelerinin yeniden belirlenmesine karar verilmiştir.

CTP Parti Meclisi’nin vermiş olduğu karar uyarınca yeni merkez yönetim kurulunun belirlenmesi amacı ile 27 Eylül 2012 Perşembe günü yeni bir toplantı yapılacaktır. Bunun parti içi bir değerlendirme ve görev değişimi olduğunun altını çizmek isterim. Bu gelişmeye bağlı olarak yapılacak olan spekülatif haberlere itibar edilmemesi gerektiğini belirterek, konuyu kamuoyunun bilgisine getiririm.

 

 

 

 

Bu haber toplam 1958 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler