1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. CTP VE EDON'DAN 'BARIŞA BİR ADIM DAHA'
CTP VE EDONDAN BARIŞA BİR ADIM DAHA

CTP VE EDON'DAN 'BARIŞA BİR ADIM DAHA'

Cumhuriyetçi Türk Partisi Gençlik Örgütü Gazimağusa İlçesi ile Rum AKEL Partisi Gençlik Örgütü EDON ortak etkinlik düzenledi.

A+A-

 

 

Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Gençlik Örgütü Gazimağusa İlçesi ile Rum AKEL Partisi Gençlik Örgütü EDON ortak etkinlik düzenledi.

CTP’den verilen bilgiye göre, “Barışa Bir Adım Daha" sloganıyla düzenlenen halı saha etkinliğinde iki parti veteranları ve gençler karşılıklı maç yaptı.

CTP Gençlik Örgütü Mağusa İlçesi Başkanı Hüseyin Aranır yaptığı konuşmada, etkinliğe katılımın yoğun olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Etkinliğimize olan bu ilgi yarınlara barış içerisinde umutlarla bakmamızı sağlamaktadır” dedi.

“Barışa Bir Adım Daha” sloganıyla düzenledikleri etkinliklerin devam edeceğine işaret eden Aranır, “Ülkemizi birlikte barış içerisinde yaşanası bir barış adası yapacağımızdan CTP Gençlik Örgütü olarak hiç bir şüphemiz yoktur” diye konuştu.

EDON Gençlik Örgütü İlçe Başkanı Hristos ise, “Bu topraklar üzerinde, yaşanası bir ada yaratabileceğimizi bugün gerçekleştirmiş olduğumuz organizasyon ile göstermiş bulunmaktayız” dedi.

Hristos, CTP Gençlik Örgütü Gazimağusa İlçesinde kendileriyle birlikte böyle bir organizasyon düzenlenmesinden dolayı memnuniyetini dile getirip, teşekkürlerini iletti.

Bu haber toplam 617 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler