1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. CTP, MYK’SINI BELİRLEDİ
CTP, MYK’SINI BELİRLEDİ

CTP, MYK’SINI BELİRLEDİ

CTP-BG Parti Meclisi, dün akşam yapmış olduğu toplantıda oybirliği ile Merkez Yönetim Kurulu üyelerini belirledi. CTP Basın Bürosu’ndan yapılan açıklamada, şu ifadeler yer aldı: “CTP-BG büyük bir olgunlukla değerlendirip, seçtiği yeni Merkez Y

A+A-

 

 

CTP-BG Parti Meclisi, dün akşam yapmış olduğu toplantıda oybirliği ile Merkez Yönetim Kurulu üyelerini belirledi. CTP Basın Bürosu’ndan yapılan açıklamada, şu ifadeler yer aldı: “CTP-BG büyük bir olgunlukla değerlendirip, seçtiği yeni Merkez Yönetim Kurulu üyeleriyle sosyal, ekonomik ve diğer sorunlar yanında Kıbrıs Sorunu'nun federal bir çözüme ulaştırılması için kararlılıkla mücadele etmeye devam edecektir. CTP-BG, Kıbrıs Türk Halkının tek ve en güçlü garantisidir. Aydınlık yarınlara ulaşılması ve Kıbrıs Türk Halkının hak ettiği biçimde kendi iradesiyle kendi kendini yönettiği bir düzenin teminatı da yine CTP-BG'dir. Tüm örgütlerimizle ve hiç eksilmeyen kararlılığımızla halkımızın hak ettiği bir düzen için demokratik mücadelemiz bugünden sonra yükselerek devam edecektir.  

YENİ MYK’DA ŞU İSİMLER YER ALDI

Merkez Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: “Birikim Özgür, Erkut Şahali, Fatma Ekenoğlu, Hakan Kuntay, İsmet Akim, Kadri Fellahoğlu, Niyazi Düzgün, Ömer Kalyoncu, Özdil Nami”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1405 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler