1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. CTP, MAĞUSA'DA HALK İLE BULUŞTU
CTP, MAĞUSADA HALK İLE BULUŞTU

CTP, MAĞUSA'DA HALK İLE BULUŞTU

Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler (CTP-BG) Genel Başkanı Özkan Yorgancıoğlu, Mağusa Belediye Başkanı Oktay Kayalp, CTP-BG Mağusa milletvekilleri Arif Albayrak, Teberrüken Uluçay, CTP-BG Mağusa İlçe Başkanı Ali Gulle yanında, MYK üyeleri Ahmet Barç

A+A-

Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler (CTP-BG) Genel Başkanı Özkan Yorgancıoğlu, Mağusa Belediye Başkanı Oktay Kayalp, CTP-BG Mağusa milletvekilleri Arif Albayrak, Teberrüken Uluçay, CTP-BG Mağusa İlçe Başkanı Ali Gulle yanında, MYK üyeleri Ahmet Barçın, Erkut Şahali ve ilçe yöneticilerinden oluşan bir heyetle önceki gün kentin suriçi bölgesini ziyaret etti.

Mağusa’ya gerçekleştirdiği ziyarette İstiklal Caddesi ve Namık Kemal Meydanı’ndaki esnafla görüşen Yorgancıoğlu, görüş alışverişinde bulundu.
CTP Genel Başkanı Yorgancıoğlu, ziyaret sırasında gördüğü ilgiden mutlu olurken, toplumun, siyasetçilerden daha fazla ilgi ve proje beklediğini söyledi, “İnsanlar yalanlar duymak istemiyor, verilen sözlerin tersini yapıldığı günleri görmek, yaşamak istemiyor. Bu ülkeyi el birliği ile çağdaş yarınlara taşıyacağız, bunun için de daha fazla üretecek, daha fazla paylaşacağız” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 934 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler