1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. CTP İSKELE İLÇESİ MERKEZ OCAK KONGRESİ YAPILDI
CTP İSKELE İLÇESİ MERKEZ OCAK KONGRESİ YAPILDI

CTP İSKELE İLÇESİ MERKEZ OCAK KONGRESİ YAPILDI

Cuma gün, CTP İskele ilçe binasında saat 20.00’da gerçekleşen ocak kongresine çok sayıda CTP üyesi ve yöneticisi katıldı

A+A-

 

Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) İskele ilçesi merkez ocak kongresi yapıldı. Kongre, CTP İskele merkez binasında çok sayıda üye ve delegenin katılımı ile yapıldı. Kongrede en önemli nokta olarak, halkın CTP iktidarına olan özlemi dile getirilirken tüm üye ve sempatizanların beklenen CTP iktidarı için hep birlikte çalışma istencinde ve azminde olduklarının göstergesi oldu.

Cuma gün, CTP İskele ilçe binasında saat 20.00’da gerçekleşen ocak kongresine çok sayıda CTP üyesi ve yöneticisi katıldı. Kongre divanın oluşturulmasının ardından üyelerin konuşması ile devam etti. Divana, İskele ilçe başkanı Önder Sennaroğlu başkanlık yaptı. 6 kişilik ocak yönetimine 6 aday çıkması sonucu seçim açık oylama ile yapıldı ve adaylar oy birliği ile ocak yönetimine seçildi.

OCAK YÖNETİMİNDE BAŞKAN VE GÖREV DAĞILIMI ŞU ŞEKİLDE GÖREV ALDI:

Niyazi Orkoz ocak başkanı seçilirken, Halil Dericioğlu ocak sekreteri görevine getirildi.

VEYSAL GÜDEN ocak saymanı, Mustafa Öztörel örgütlenme sorumlusu ve Taksim Mirillo ile Mehmet Kıral faal üyeliğe seçildi.

Seçimin ardından divandan söz alan ocak başkanı Niyazi Orkoz, ocağın görevlerini bildiğini ve halkın özlediği CTP iktidarını en erken zamana taşımak için tüm İskele ilçesi olarak canla başla çalışacaklarını söyledi. Orkoz, CTP iktidarı için halkın büyük bir istenç içerisinde olduğunu ve her CTP üyesinin halkın bu istencini bir an önce gerçekleştirmek için parti ile bir bütün haline gelmesi gerektiğini belirtti.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 717 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler