1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'CTP GENÇLİK' SOKAKTA
CTP GENÇLİK SOKAKTA

'CTP GENÇLİK' SOKAKTA

CTP Gençlik Örgütü Lefkoşa İlçesi’nden halkın kurumlarını yabancı sermayeye peşkeş çeken UBP hükümetine karşı ilginç eylem “İşportacı hükümet istifa” Cumhuriyetçi Türk Partisi Gençlik Örgütü Lefkoşa İlçesi dün akşamüzeri Lefkoşa’

A+A-

 

 

CTP Gençlik Örgütü Lefkoşa İlçesi’nden halkın kurumlarını yabancı sermayeye peşkeş çeken UBP hükümetine karşı ilginç eylem

 

“İşportacı hükümet istifa”

 

Cumhuriyetçi Türk Partisi Gençlik Örgütü Lefkoşa İlçesi dün akşamüzeri Lefkoşa’daki Dereboyu’nda bir eylem düzenledi ve taşıdıkları pankart ve dağıttıkları bildirilerle “işportacı” diye seslendikleri UBP hükümetini istifaya davet etti.

CTP Gençlik Örgütü Lefkoşa İlçesi Başkanı Turgut Çalıcı,  örgüt adına yaptığı açıklamada “biz CTP Gençlik Örgütü Lefkoşa ilçesi olarak, Ulusal Birlik Partisi’nin, 2009 erken seçimlerinde halka verdiği sözlerin tam tersini yaptığını düşünüyor ve bu eylemi yapıp, Ulusal Birlik Partisi’ni istifaya çağırıyor ve onlara “işportacı” diye sesleniyoruz.  Koyuyoruz, çünkü halkın malı olan bütün kurum ve kitleri “işportacı” gibi satıyor, peşkeş çekiyorlar.

 Ulusal Birlik Partisi bilmelidir ki halkın malı halkındır ve bu asla değişemez. Ana muhalefet partisi olarak “işportacı”

Ulusal Birlik Partisi’ni istifaya çağırıyoruz, çünkü meclis “Pazar yeri” değildir” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 975 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler