1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. CTP, GAYRETKÖY’Ü KUTLADI
CTP, GAYRETKÖY’Ü KUTLADI

CTP, GAYRETKÖY’Ü KUTLADI

CTP-BG Güzelyurt İlçe Başkanı Burhan Eraslan: “Başarı elde etmenin önemi büyüktür. Spor, gençleri sosyalleştirerek kötü alışkanlıklardan ve bencilleşmekten de korumaktadır” 2010-2011 Futbol Sezonu’nda başarılı olarak Yükselme Biri

A+A-

 

 

CTP-BG Güzelyurt İlçe Başkanı Burhan Eraslan: “Başarı elde etmenin önemi büyüktür. Spor, gençleri sosyalleştirerek kötü alışkanlıklardan ve bencilleşmekten de korumaktadır”

 

 

 

 

2010-2011 Futbol Sezonu’nda başarılı olarak Yükselme Birinci Ligi’ne terfi eden Gayretköy Spor Kulübü’ne kutlama ziyaretleri devam ediyor. Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler (CTP-BG) Güzelyurt İlçesi de Gayretköy’ün başarısını kutlayanlar arasında yer aldı.

 

ERASLAN: “GAYRETKÖY’Ü KUTLARIZ”

Kutlama ziyaretinde İlçe Başkanı Burhan Erarslan, Güzelyurt Milletvekilleri Dr. Fatma Ekenoğlu, Prof. Mehmet Çağlar, Güzelyurt eski kaymakamı Cemal Türker, CTP-BG Güzelyurt İlçesi Kadın Kolları Başkanı Zühre Civa ilçe yöneticileri hazır bulundular.

Gayretköy gibi gençliğe yönelik aktivitelerin çok kısıtlı olduğu köylerimizde spor kulüplerinin öneminin büyük olduğunu belirten CTP-BG Güzelyurt İlçe Başkanı Burhan Eraslan, “Israrcı olmanın ve başarı elde etmenin önemi büyüktür. Spor Gençleri sosyalleştirerek kötü alışkanlıklardan ve bencilleşmekten de korumaktadır” dedi.

Sağlam kafanın sağlam vücuda olduğunu da hatırlatan Eraslan, “Öncelikle 14 yıldan bu yana başarıyla başkanlığını sürdüren son olarak geçtiğimiz yıl şampiyonluk alarak bir üst lige takımı çıkaran Başkan Ömer Faruk Tekin ve yönetim kurulunu tebrik eder ayrıca köy halkının takımlarına verdiği destekten dolayı Gayretköy’ü kutlarız” şeklinde konuştu.

 

TEKİN: “DAHA İYİ BAŞARILARA İMZA ATACAĞIZ”

Gayretköy Kulübü Başkanı Ömer Faruk Tekin ise CTP-BG Heyeti’nin ziyaretinden duydukları memnuniyeti ifade ederek bu türlü ziyaretlerin kendilerini olumlu yönde ve başarıya koşma konusunda motive edildiklerini camia ve köy olarak mutlu olduklarını, daha iyi başarılara imza atacaklarına inandıklarını söyledi.

Konuşmaların ardından şampiyon Gayretköy’e bir saksı çiçeği takdim etti.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 961 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler