1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. CTP DİKMEN GENÇLİK ÖRGÜTÜ HALI SAHA TURNUVASI BAŞLIYOR
CTP DİKMEN GENÇLİK ÖRGÜTÜ HALI SAHA TURNUVASI BAŞLIYOR

CTP DİKMEN GENÇLİK ÖRGÜTÜ HALI SAHA TURNUVASI BAŞLIYOR

CTP Dikmen Gençlik Örgütü tarafından ilk kez düzenlenecek olan 1. CTP Dikmen Gençlik Örgütü Halı Saha Turnuvası, 3 Eylül Pazartesi Dikmen Belediyesi Bülent Arova Halı Sahası’nda başlıyor

A+A-

 

 

CTP Dikmen Gençlik Örgütü tarafından ilk kez düzenlenecek olan 1. CTP Dikmen Gençlik Örgütü Halı Saha Turnuvası, 3 Eylül Pazartesi Dikmen Belediyesi Bülent Arova Halı Sahası’nda başlıyor.

16 takımın katıldığı turnuva toplam dört grupta lig usulü oynanarak maç fikstürü yapılan eşleşmelerle belli oldu. Yapılan eşleşmelerle oynanacak karşılamaların sonunda grupta ilk ikiye giren takımlar çeyrek finale yükselerek turnuva devam edecek. Final ve üçüncülük karşılaşmaları ise 15 Eylül Cumartesi oynanacak.

 

Turnuvada yer alacak takımlar şöyle:

A Grubu

Fotaspor

Soykan Market

Ağırdağ Spor

Kuzey Kimya

 

B Grubu

Gerçeker Sigorta

M.R. Net Cafe

Hasan Ak Market

Daksi Oto

 

C Grubu

Ars Çello

Özturan Tepe Gücü

St.Hilarion

CTP Dikmen Gençlik Örgütü

 

D Grubu

Meşeli Oto

Ölümsüzler

Çaylaklar

Warriors

 

1. Dikmen Gençlik Örgütü Halı Saha Turnuvası fikstürü şöyle:

3/9/2012 Pazartesi

Saat 20:00: Ağırdağ Spor – Kuzey Kimya

Saat 21:00: Daksi Oto – Hasan Ak Market

Saat 22:00: St.Hilarion – Özturan Tepe Gücü

4/9/2012 Salı

Saat 20:00: Meşeli Oto – Warriors

Saat 21:00: Soykan Market – Fota Spor

Saat 22:00: Gerçeker Sigorta – M.R. Netcafe

5/9/2012 Çarşamba

Saat 20:00: CTP Dikmen Gençlik Örgütü – Ars Çello

Saat 21:00: Ölümsüzler – Çaylaklar

Saat 22:00: Fota Spor – Kuzey Kimya

6/9/2012 Perşembe

Saat 20:00: Gerçeker Sigorta – Daksi Oto

Saat 21:00: Ars Çello – Özturan Tepe Gücü

Saat 22:00:Warriors – Ölümsüzler

7/9/2012 Cuma

Saat 20:00: Ağırdağ Spor – Fota Spor

Saat 21:00: M.R.Netcafe – Hasan Ak Market

Saat 22:00: St.Hilarion – CTP Dikmen Gençlik Örgütü

8/9/2012 Cumartesi

Saat 20:00: Meşeli Oto – Çaylaklar

Saat 21:00: Kuzey Kimya – Soykan Market

Saat 22:00: Hasan Ak Market – Gerçeker Sigorta

10/9/2012 Pazartesi

Saat 20:00: M.R. Netcafe – Daksi Oto

Saat 21:00: CTP Dikmen Gençlik Örgütü – Özturan Tepe Gücü

Saat 22:00: Warriors – Çaylaklar

 

11/9/2012 Salı

Saat 20:00: St.Hilarion – Ars Çello

Saat 21:00: Meşeli Oto – Ölümsüzler

Saat 22:00: Ağırdağ Spor – Soykan Market

 

Çeyrek final maçları

12/9/2012 Çarşamba

Saat 20:00: A grup 1.si – C grup 2.si

Saat 21:00: B grup 1.si – D grup 2.si

13/9/2012 Perşembe

Saat 20:00: A grup 2.si – C grup 1.si

Saat 21:00: B grup 2.si – D grup 1.si

 

Yarı final maçları

14/9/2012 Cuma

Saat 20:00: A grup 1.si C grup 2.si Maçı Galibi – B grup 2.si D grup 1.si Maçı Galibi

Saat 21:00: B grup 1.si D grup 2.si Maçı Galibi – A grup 2.si C grup 1.si Maçı Galibi

 

15/9/2012 Cumartesi

Saat 20:00: 3.lük Maçı

Saat 21:00: Final Maçı

 

 

 

 

Bu haber toplam 456 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler