1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. CTP-BG KADIN ÖRGÜTÜ’NDEN, KTHY ÇALIŞANLARI’NA DESTEK
CTP-BG KADIN ÖRGÜTÜ’NDEN, KTHY ÇALIŞANLARI’NA DESTEK

CTP-BG KADIN ÖRGÜTÜ’NDEN, KTHY ÇALIŞANLARI’NA DESTEK

İlçelerdeki Kadın Örgütleri’nin de katkılarıyla toplanan gıda yardımlarını Bayram öncesi KTHY Çadırı’nda Hava-Sen yetkililerine teslim edildi

A+A-

 

CTP-BG Kadın Örgütü, bir yılı aşkın süredir işsiz olan eski KTHY Çalışanları’na gıda yardımında bulundu. İlçelerdeki Kadın Örgütleri’nin de katkılarıyla toplanan gıda yardımlarını Bayram öncesi KTHY Çadırı’nda Hava-Sen yetkililerine teslim eden CTP-BG Kadın Örgütü, Hükümet’e de ‘duyarlılık’ çağrısı yaptı.

 

SORAKIN: “KURUMLARIMIZA SAHİP ÇIKALIM”

Çok kısa sürede organize olarak bir 1 yıldır işsiz ve mağdur durumda olan eski KTHY Çalışanları’na bayram öncesi ‘çam sakızı, çoban armağanı’ bir yardımda bulunmak istediklerini belirten CTP-BG Kadın Örgütü Başkanı Sibel Sorakın, Hükümet’in de bir an önce duyarlılık göstermesi gerektiğine işaret etti.

Gıda yardımlarının toplanmasında katkı koyan iş adamlarının yanı sıra duyarlılık gösteren herkese teşekkür eden Sorakın, UBP Hükümeti’nin kurumlarımızı bir bir elden çıkarma çabasında olduğuna dikkat çekti, ‘Kurumlarımıza sahip çıkalım’ çağrısında bulundu.

 

ATAKAN: “DİLERİM UBP’YLE BİR BAYRAM DAHA GEÇMEZ”

CTP-BG Kadın Örgütü’nün üç bayram bir yılbaşıdır yanlarında olduğuna işaret eden HAVA-SEN Başkanı Buran Atakan, gösterdikleri duyarlılıktan ötürü Kadın Örgütü’ne teşekkür etti. Eski KTHY Çalışanları arasında gerçekten ihtiyaçlı olanlar olduğuna dikkat çeken Atakan, yardımların da ihtiyaçlı çalışanlara dağıtılacağını belirtti.“Dilerim UBP Hükümeti ile bir bayram daha geçmez” diyen Atakan, eski KTHY Çalışanları’nı gündemine bile almayan Başbakan İrsen Küçük’e ‘İyi Bayramlar’ dileklerini iletirken, ‘Bayramdan sonra görüşeceğiz’ mesajı da gönderdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 959 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler