1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. CTP, ALMAN SOSYAL DEMOKRAT PARTİ FEDERAL KONFERANSI’NDA TEMSİL EDİLECEK
CTP, ALMAN SOSYAL DEMOKRAT PARTİ FEDERAL KONFERANSI’NDA TEMSİL EDİLECEK

CTP, ALMAN SOSYAL DEMOKRAT PARTİ FEDERAL KONFERANSI’NDA TEMSİL EDİLECEK

Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler, uluslar arası kuruluşlarla olan temaslarına devam ediyor

A+A-

 

 

 

 

 

Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler, (CTP-BG), bir yandan ülke içerisinde halkın kendisine verdiği muhalefet görevini yerine layıkıyla getirme adına sosyal, siyasal ve ekonomik alandaki çalışmalarını aralıksız sürdürürken,  diğer yandan da Türkiye, Güney Kıbrıs, Avrupa ve diğer ülkelerdeki gerek siyasi partiler gerek, sivil toplum örgütleri gerekse uluslar arası kuruluşlarla olan temaslarına devam ediyor.

CTP-BG, bu temaslar çerçevesinde, 3-5 Aralık tarihleri arasında Berlin’de düzenlenecek olan Alman Sosyal Demokrat Partisi Federal Konferansına katılarak, dünya çapında sosyal demokrat ve sosyalist partilerin katılacağı bu uluslar arası konferansta temsil edilecek.

Heyet ayrıca yarın Almanya Dış İşleri Bakanlığı'nda temaslarda bulunacak ve Almanya Yeşiller Partisi Eşbaşkanı Cem Özdemir ile bir görüşme gerçekleştirecek.

CTP-BG heyetinde CTP-BG Lefkoşa Milletvekili ve Dış İlişkiler Sekreteri Özdil Nami, Parti Meclisi Üyesi ve Dış İlişkiler Komitesi Üyesi Fazilet Özdenefe Kürşat ve Dış İlişkiler Komitesi Üyesi Ünal Fındık yer alıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 705 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler