1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Creditwest’liler yaza merhaba partisinde buluştu
Creditwest’liler yaza merhaba partisinde buluştu

Creditwest’liler yaza merhaba partisinde buluştu

Creditwest Bank Genel Müdürlük, 12 şubesi, Creditwest Insurance ve Creditwest Finans  çalışanları için Les Ambassadors Hotel’de ‘Yaza Merhaba’ partisi düzenledi.

A+A-

 

Creditwest Bank Genel Müdürlük, 12 şubesi, Creditwest Insurance ve Creditwest Finans  çalışanları için Les Ambassadors Hotel’de ‘Yaza Merhaba’ partisi düzenledi. 170’e yakın  Creditwest çalışanının katıldığı etkinlikte çalışanlar kaynaşma fırsatı bularak doyasıya eğlendiler.

Creditwest İnsan Kaynakları Müdürü Fatma Zorlu Çelebi, her ay çalışanların ilgi alanlarına göre aktiviteler düzenlemeye özen gösterdiklerini ve bu aktivitelerin çalışanların motivasyonunda büyük önem taşıdığını dile getirdi.      

c1-050.jpg

Creditwest Bank İnsan Kaynakları Müdürü Fatma Zorlu Çelebi, Creditwest Bank olarak  kurum içi sosyal aktivitelere özel önem verdiklerini belirterek, bu etkinliklerin kurumun başarısında önemli bir rol oynadığını ifade etti. Çelebi, çalışanlar için kişisel gelişim ve profesyonelleşmelerine yönelik eğitimler düzenlemenin yanı sıra  ekip ruhunu güçlendirici aktiviteleri de yıl içinde düzenleyerek çalışan bağlılığını artırdıklarını ifade etti.

c3-019.jpg

Her geçen gün büyüyen ve ekibine yeni üyeler katan Creditwest Bank ailesi her yıl düzenledikleri Yaza Merhaba  partisinde eğlenerek takım ruhunu güçlendirme imkanı buldu.

c2-044.jpg

Bu haber toplam 608 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler