1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. COŞKUN YOL AYRIMINDA
COŞKUN YOL AYRIMINDA

COŞKUN YOL AYRIMINDA

İki buçuk sezondur Küçük Kaymaklı forması giyen Coşkun Ulusoy’da, Kaymaklı ile yollarını ayırıyor. Yapılan araştırmada serbest transfer hakkı elinde olan futbolcuları Nazım Aktunç ve Hamis Çakır ile görüşmeye oturan Küçük Kaymaklı yönetimi bu futbo

A+A-

 

 

 

 

 

 

İki buçuk sezondur Küçük Kaymaklı forması giyen Coşkun Ulusoy’da, Kaymaklı ile yollarını ayırıyor.

Yapılan araştırmada serbest transfer hakkı elinde olan futbolcuları Nazım Aktunç ve Hamis Çakır ile görüşmeye oturan Küçük Kaymaklı yönetimi bu futbolcular ile anlaşma sağlayamadı.

Küçük Kaymaklı yönetimi, takımın ve milli takımın yıldız futbolcusu Hamis Çakır ve takım kaptanı Nazım Aktunç ile yaptıkları görüşmeden olumlu sonuç alınmadığı ortaya çıktı. Hamis’in Lapta ile anlaşması, Nazım Aktunç’un da Türk Ocağı’na sıcak baktığı ancak üç farklı kulüpden de teklif aldığı öğrenildi.

 

SONUÇ ALINAMADI

İki buçuk sezondur formasını giydiği Coşkun Ulusoy’da, Küçük Kaymaklı yönetimi ile yaptığı görüşmeden olumlu sonuç çıkmadığı öğrenildi.

Gazetemize gelen bilgiler yıldız oyuncu Coşkun Ulusoy ile Küçük Kaymaklı yönetiminin yaptıkları görüşme sonrası anlaşamadıkları ve Çarşamba veya Perşembe günü bir kez daha masaya oturacakları doğrultusundadır.

Yıldız oyuncu Coşkun Ulusoy, Küçük Kaymaklı yönetimi ile anlaşma sağlanmadığı takdirde kulübü Küçük Kaymaklı yönetiminden de transferi konusunda yardımcı olmasını isteyeceği öğrenildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 593 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler