1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'ÇOK GUZEL HAREKETLER BUNLAR' İLE KAHKAKA TUFANI
ÇOK GUZEL HAREKETLER BUNLAR İLE KAHKAKA TUFANI

'ÇOK GUZEL HAREKETLER BUNLAR' İLE KAHKAKA TUFANI

16. Uluslararası Mağusa Kültür Sanat Festivali kapsamında dün akşam sahneye çıkan BKM Mutfak ekibi Çok Güzel Hareketler Bunlar oyunu ile festival seyircisine eğlenceli saatler yaşattı

A+A-

 

 

16. Uluslararası Mağusa Kültür Sanat Festivali kapsamında dün akşam sahneye çıkan BKM Mutfak ekibi Çok Güzel Hareketler Bunlar oyunu ile festival seyircisine eğlenceli saatler yaşattı. Birbirinden komik parodileriyle Salamis Antik Tiyatro’yu hınça hınç dolduran 3 bini aşkın izleyici kitlesini kahkahalara boğan BKM Mutfak ekibi ayakta alkışlandı. Yılmaz Erdoğan tarafından 2006’da kurulan BKM’nin oyuncuları yazdığı yeni skeçleri seyircilere sunduğu gecede, ekibin sempatik oyuncularından Eser Yenenler, izleyicilerle kurduğu diyaloglar ve komikliği ile izleyenlerin sempatisini kazandı.

 

21 Haziran’da başlayan festival, 9 Temmuz’da Pagagnini konserinin ardından, 11 Temmuz’da Flamenko’nun prensleri Los Vivancos’un muhteşem dans gösterileriyle sona erecek.

 

Etkinlik biletleri, Lefkoşa, Mağusa ve Girne Deniz Plazalardan ve Gazimağusa Belediyesi Halkla İlişkiler Birimi’nden alınabilir. Festival hakkında Gazimağusa Belediye Halkla İlişkiler Birimi’nin 366 09 54 numaralı telefonu ve http://www.magusa.org/festival isimli web sayfasından daha fazla bilgi edinilebilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 693 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler