1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ‘ÇOCUKLARI YALNIZ BIRAKMAM’
‘ÇOCUKLARI YALNIZ BIRAKMAM’

‘ÇOCUKLARI YALNIZ BIRAKMAM’

Telsim Süper Lig’de zor günler yaşayan Gönyeli’de geçtiğimiz akşam yönetim kurulunun görevi bırakmasının ardından olağanüstü genel kurul Pazartesi akşamı gerçekleşecek. Hafta sonu oynayacakları Lefke maçının hazırlıklarını tamamlayan futbol ta

A+A-

 

 

 

Yönetimin görevi bırakmasının ardından doğal olarak kendisinin de görevi bırakmış bulunduğunu belirten Amcaoğlu “Yeni teknik adamlar gelene kadar bu çocukları bırakmayacağım. Yeni başkan ve yönetim kurulu seçilene kadar görevimin başındayım. Benim için önemli olan Gönyeli’dir” dedi

 

Telsim Süper Lig’de zor günler yaşayan Gönyeli’de geçtiğimiz akşam yönetim kurulunun görevi bırakmasının ardından olağanüstü genel kurul Pazartesi akşamı gerçekleşecek. Hafta sonu oynayacakları Lefke maçının hazırlıklarını tamamlayan futbol takımı teknik direktörü Mehmet Amcaoğlu’na son yaşanan gelişmeleri ve Lefke maçını sorduk.

Yaşanan gelişmeleri değerlendiren Amcaoğlu “Gönyeli böyle olmamalıydı” derken “Ben bu kulüpte her mevkide yer aldım. Alt yapının bütün kademelerinde futbol oynadım, teknik adamlık yaptım ve hala yapıyorum. Bu kadar sıkıntılı bir Gönyeli görmedim” dedi. Amcaoğlu “Eğer camiada tekardan birlik beraberlik sağlanmazsa daha kötü günler yakındadır” diye konuştu.

 

“CAMİA SİLKİNİP KENDİNE GELMELİ”

Yönetimin görevi bırakmasının ardından doğal olarak kendisinin de görevi bırakmış bulunduğunu belirten Amcaoğlu “Yeni teknik adamlar gelene kadar bu çocukları bırakmayacağım. Yeni başkan ve yönetim kurulu seçilene kadar görevimin başındayım. Benim için önemli olan Gönyeli’dir” dedi. Bugüne kadar Gönyeli’den hiçbir karşılık beklemediğini ve sonuna kadar da beklemeyeceğini belirten Amcaoğlu “Camia silkinip kendine gelmeli, kulübe sahip çıkmalı” diye konuştu.

 

“ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ”

Haftasonu Lefke ile oynayacakları lig karşılaşmasının son çalışmasını dün gerçekleştirdiklerini ve bu antrenmanda futbolcuları ile konuştuklarını belirten Amcaoğlu “Tüm imkanları zorlayarak hazırlıkları yaptık. Futbolcularımla konuştum. Çıkıp elimizden gelenin fazlasını yaparak puan veya puanlar alıp dönmek istiyoruz” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 721 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler