1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. Cimnastikçiler nefes kesti
Cimnastikçiler nefes kesti

Cimnastikçiler nefes kesti

KKTC Cimnastik Federasyonu düzenlediği etkinlikte Başbakan İrsen Küçük’ün oğlu merhum Kemal Küçük’ü andı. Önceki gün KKTC Cimnastik Federasyonu Salonu’nda gerçekleştirilen etkinliği Başbakan İrsen Küçük ile eşi Gülin

A+A-

                                    

Cimnastik Federasyonu düzenlediği etkinlik ile merhum Kemal Küçük’ü andı   

 

Cimnastikçiler nefes kesti

 

·        Cimnastik Federasyonu Salonu’nda gerçekleştirilen etkinlikte 40 elit sporcu yaptıkları

zor hareketlerle büyük beğeni topladı.

 

KKTC Cimnastik Federasyonu düzenlediği etkinlikte Başbakan İrsen Küçük’ün oğlu merhum Kemal Küçük’ü andı.                    

Önceki gün KKTC Cimnastik Federasyonu Salonu’nda gerçekleştirilen etkinliği Başbakan İrsen Küçük ile eşi Gülin Küçük’ün yanı sıra Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Şerife Ünverdi, Maliye Bakanı Ersin Tatar ve Milli Eğitim Gençlik ve spor Bakanı adına ise Süleyman Göktaş da izledi. 40 elit sporcunun katıldığı gösterilerde Artistik Cimnastik sporcuları yaptıkları zor hareketler ve Ritmik cimnastikçilerin yaptıkları gösteriler etkinliğe katılanlar tarafından büyük heyecan ve ilgi ile izlendi.   

 

HEYECANLA İZLENDİ

Saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlayan etkinlik öncesinde kısa bir konuşma yapan Başbakan İrsen Küçük, ülkemizde spor yapan gençlerimizin, kendilerini daha da geliştirmeleri için her türlü yardımın yapıldığını ve bu yardımların süreceğini söyledi.

Yurt dışında bulunan Milli Eğitim Gençlik ve Spor Bakanı Kemal Dürüst’ün gönderdiği mesajın okunmasının ardından, 40 elit sporcunun katıldığı gösterilerde Artistik Cimnastik sporcuları yaptıkları zor hareketler ve Ritmik cimnastikçilerin yaptıkları gösteriler etkinliğe katılanlar tarafından büyük heyecan ve ilgi ile izlendi.

Gösteri sonrasında Başbakan İrsen Küçük, Federasyon Başkanı Fatoş Türkel ile gösteriyi düzenleyen antrenörlere plaket verdi. Sporcuların madalya ve katılım belgelerini ise gösteriye katılan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Şerife Ünverdi, Maliye Bakanı Ersin Tatar, Spor Koordinatörü Süleyman Göktaş, Federasyon Başkanı Fatoş Türkel, federasyon yetkilileri ve Kulüp başkanları tarafından verildi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 548 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler