1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. CİHANGİR’DEN GELECEĞE YATIRIM
CİHANGİR’DEN GELECEĞE YATIRIM

CİHANGİR’DEN GELECEĞE YATIRIM

Geçtiğimiz hafta Ödemiş-İzmir kampını tamamlayarak, Kuzey Kıbrıs’a dönen “Mesarya’nın Yıldızı” Cihangir’in başarılı Teknik Direktörü Fırat Canova, Ödemiş kampı ve Cihangir’in son durumu ile ilgili olarak YENİDÜZEN’

A+A-

 

Geçtiğimiz hafta Ödemiş-İzmir kampını tamamlayarak, Kuzey Kıbrıs’a dönen “Mesarya’nın Yıldızı” Cihangir’in başarılı Teknik Direktörü Fırat Canova, Ödemiş kampı ve Cihangir’in son durumu ile ilgili olarak YENİDÜZEN’e konuştu.

İYİ BİR KAMP DÖNEMİ GEÇİRDİK

Ödemiş kampının çok iyi geçtiğini dile getiren Canova,  bazı gün iki, bazı gün üç idman yaptıklarını söyledi. Kampın son günü Ayvalık Belediyesi ile bir hazırlık maçı yaptıklarını anımsatan Canova, bu maçın kendileri için iyi bir deneyim olduğunu belirtti.

Bir haftalık kamp sonunda,  28 Ağustos Pazar akşamı Kıbrıs’a döndüklerini ve futbolcularına iki gün izin verdiklerini ifade eden Canova, dün yeniden çalışmalara başladıklarını söyledi.

Bugüne kadar futbolcularının gösterdiği performansdan memnun olduğunu ifade eden Canova, eksikleri olduğunu buna rağmen daha iyi olacaklarını düşündüğünü vurguladı.

 

HAZIRLIK MAÇLARINA LİGE KADAR DEVAM

Teknik Direktör Fırat Canova, ligin başlama tarihine kadar hazırlık maçlarına devam edeceklerini dile getirirken,  02 Eylül’de Mornekşe, 04 Eylül Esentepe, 9-11 Düzkaya’nın düzenlediği turnuvaya ve 15 Eylül de kendi sahalarında bir anı maçına çıkacaklarını açıkladı.

Transferde ise, Patrick ile Martin’i büyük olasılıkla transfer edeceklerini belirten Canova,  Türkiyeli kontenjanı için de çalışma yaptıklarının altını çizdi.

Canova son olarak, her geçen sezondan daha iyi bir Cihangir için çalıştıklarını, Başkan Aytaç Karavezirler ile yönetimin tüm isteklerini karşıladığını dile getirirken, hedeflerinin bir sonraki sezon( 2011-2012)  için şampiyonluktan konuşabilmek olduğunu sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 695 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler