1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. CİHANGİR SAHAYA İNDİ
CİHANGİR SAHAYA İNDİ

CİHANGİR SAHAYA İNDİ

Geçtiğimiz futbol sezonunda Süper Ligi 5’inci sırada tamamlayan Cihangir Spor Kulübü, 2012-2013 futbol sezonunu dün kendi sahasında yaptığı çalışma ile resmen açtı.

A+A-

 

 

HEDEF İLK ÜÇ… Süper Lig’de bu sezon zirveye oynamak isteyen kırmızı-lacivertliler dün yeni sezonunun ilk çalışmasını gerçekleştirirken, başkan Aytaç Karavezirler ile teknik direktör Fırat Canova hedeflerinin ilk 3 içerisinde yer almak olduğunu vurguladı

 

Necmi BELGE

 

Geçtiğimiz futbol sezonunda Süper Ligi 5’inci sırada tamamlayan Cihangir Spor Kulübü, 2012-2013 futbol sezonunu dün kendi sahasında yaptığı çalışma ile resmen açtı.

Cihangir Stadı’ndaki açılışa, Değirmenlik Belediye Başkanı Osman Işısal ile Lefkoşa Kaymakamı ve Lefkoşa Türk Belediyesi Başkan Vekili Kemal Deniz Dana ile çok sayıda taraftar katıldı.

Kurban kesilerek yapılan açılıştan sonra birer konuşma yapan Cihangir Kulübü Başkanı Aytaç Karavezirlerler, artık zirveye oynayacaklarını ifade ederken, teknik direktör Fırat Canova da ilk 3 için mücadele edeceklerini söyledi.

Konuşmaların ardından antrenör Mahmut Yaman nezaretinde ilk çalışma yapıldı.

 

BEŞ YABANCI DENENİYOR

 

Bu arada Cihangir’in Dipkarpaz’dan transfer ettiği Uğur, Mustafa Bakır ile Fırat antrenmanda yer alırken, denenmek üzere getirilen Kamerun’dan Eteme Adamou Achille Stephane, Hollanda’dan Navid Halim, Gana’dan Emmanuel Koltet, İngiltere’den Imran Khan, Nijerya’dan Kingsley Osas Aigusbamegman açılışta hazır bulundu.

Sezona iddialı bir şekilde giriş yapmak isteyen Cihangir, denenen bu oyuncuların beğenilmesi halinde kadroda yer alan Martin ve Patrick’den vazgeçebileceği öğrenildi.

Özel olarak görüştüğümüz Aytaç Fırat Canova, Nasuh’un Cihangir’de futbol oynamak istemediğini kendisine ilettiğini belirtti.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 439 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler