1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. CİDDİ İDDİA
CİDDİ İDDİA

CİDDİ İDDİA

Mağusa Hastanesi’ne yönelik ciddi iddia: “YARGIDAKİ” MEMURA “KURULTAY” ATAMASI Eski Gazimağusa Devlet Hastanesi’nin soyulması ile ilgili yargılanan üç isimden biri, yeniden hastanedeki görevine döndü. YENİDÜZEN̵

A+A-


 

 

Mağusa Hastanesi’ne yönelik ciddi iddia:

“YARGIDAKİ” MEMURA “KURULTAY” ATAMASI


Eski Gazimağusa Devlet Hastanesi’nin soyulması ile ilgili yargılanan üç isimden biri, yeniden hastanedeki görevine döndü.
YENİDÜZEN’e konuşan ve isminin açıklanmasını istemeyen bir bakan, “E.Y, UBP kurultayında aktif görev üstlendiği için Cumhurbaşkanı Eroğlu’nun isteği, Sağlık Bakanı’nın onayı ile görevine döndü, ciddi rahatsızlık var” iddiasında bulundu.
Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Mustafa Akçaba söz konusu iddiaları yalanladı, ancak E.Y’nin yeniden Mağusa Hastanesi’nde görev yapmaya başladığını kabul etti.
Akçaba, eski hastanenin alüminyum kapı, pencere, demir balkon parmaklıklarını ve logar kapaklarını çalınması ilgili zanlı olarak yargılanan Gazimağusa Devlet Hastanesi çalışanı E.Y’nin yeniden hastanede çalışmaya başladığını doğruladı.
Mağusa’da 2010 yılının ilk ayında ortaya çıkan “hastane soygunu”ndan yargılanan E.Y, daha önce de “ek mesai sahteciliği” ile gündeme gelmişti. 

 HABERİN AYRINTILARI BUGÜN YENİDÜZEN’DE

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 926 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler