1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ÇIDAMLI’NIN YERİNDE GÖZÜ VAR
ÇIDAMLI’NIN YERİNDE GÖZÜ VAR

ÇIDAMLI’NIN YERİNDE GÖZÜ VAR

Yenicami Ağdelen Kulübü geleceğe yönelik adımlarını öz kaynakları üzerine kuruyor. Bu doğrultuda birçok yaş grubuna hitap eden Akademi’sinden birkaç yıl sonra faydalanmayı amaçlıyor. Bu bağlamda geçtiğimiz hafta yapılan resmi sezon açılışı ile öz

A+A-

 

 

Yenicami Ağdelen Kulübü geleceğe yönelik adımlarını öz kaynakları üzerine kuruyor. Bu doğrultuda birçok yaş grubuna hitap eden Akademi’sinden birkaç yıl sonra faydalanmayı amaçlıyor.

Bu bağlamda geçtiğimiz hafta yapılan resmi sezon açılışı ile öz kaynaklar ve A takım Gönyeli Stadı’nda bir araya geldi. Birçok yetenekli ve gelecek vaad eden minik futbolcuları bulunan Yenicami’de bir isim var ki gözü A takımda oynadığı futbol ile beğeni toplayan İbrahim Çıdamlı’nın yerinde. Bu isim Berkem Erengil.

2001 doğulu genç yetenek hem Akademi’de hem de öğrenim gördüğü 9 Eylül İlkokulu’nun bu yıl elde ettiği İlkokullar arası futbol şampiyonluğunda oynadığı futbol ile göz doldurdu. Berkem’in U13 Panda Stix Futbol Şöleni’nde de gösterdiği performans sonrası hem Yenicami camiası hem de futbol kamuoyunda “Geleceğin Çıdamlı’sı” düşünceleri günden güne artıyor.

Bu haber toplam 660 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler