1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ÇIDAMLI TAKIM ARIYOR
ÇIDAMLI TAKIM ARIYOR

ÇIDAMLI TAKIM ARIYOR

Birinci Lig’in son şampiyonu Gençlik Gücü’nün oyuncusu Hüseyin Çıdamlı yönetimle yaşadığı sorunlar yüzünden futbolu bırakma noktasına geldi

A+A-

 

 

 

Çağan Kutgüner

 

Birinci Lig’in son şampiyonu Gençlik Gücü’nün oyuncusu Hüseyin Çıdamlı yönetimle yaşadığı sorunlar yüzünden futbolu bırakma noktasına geldi. Sezon başında takımla birlikte çalışmalara başlamasına rağmen yönetimin habersiz olarak kendisini satılık listesine koyduğunu gazetelerden öğrenen futbolcu yönetimden şikayetçi.

Teknik Direktör Bülent Aytaç’ın da bilgisi dışında bu olayların yaşandığını belirten Çıdamlı yönetimin Aytaç’tan kadroyu istediğini, Aytaç’ın ise kadroyu henüz vermeden yönetimin kendisini satılık listesine koyduğunu söyledi.

Takımdaki yöneticilerin bile konudan haberi olmadığını söyleyen Çıdamlı takımının hazırlık maçını  izlemek  için gittiği sırada orda duran bir yöneticinin kendisine niye saha dışındasın diye sorduğunu ve bu konuda bir bilgisi olmadığını söyledi.

Yaşanan bu olaylar karşısında takıma geri dönmeyeceğini belirten Çıdamlı, gelecek olan teklifleri değerlendireceğini söyleyerek sözlerini noktaladı.

Teknik Direktör Bülent Aytaç ise Çıdamlı konusunda kendisine danışılmadığını belirtirken bu konuda yönetimle de konuştuğunu söyledi ve yönetimin bu oyuncunun takımdan ayrılması konusunda kolaylık sağlayacağına inandığını belirtti.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 474 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler