1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. CHAMPAGNE’NİN YOĞUN MESAİSİ
CHAMPAGNE’NİN YOĞUN MESAİSİ

CHAMPAGNE’NİN YOĞUN MESAİSİ

FIFA Uluslararası İşlerden Sorumlu eski Genel Sekreteri Jerome Champagne, dün adaya geldi. Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu’nun daveti üzerine adaya gelen Champagne ülkemiz futbolunun uluslararası alanda sorunlarını çözebilme adına bir dizi görüşmede

A+A-

 

 

FIFA Uluslararası İşlerden Sorumlu eski Genel Sekreteri Jerome Champagne, dün adaya geldi

 

FIFA Uluslararası İşlerden Sorumlu eski Genel Sekreteri Jerome Champagne, bugün Futbol Federasyonu’nda bir dizi toplantıya katılacak. Ülke futbolunun uluslararası alanda yaşadığı sıkıntıların çözümü masaya yatırılacak

 

FIFA Uluslararası İşlerden Sorumlu eski Genel Sekreteri Jerome Champagne, dün adaya geldi. Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu’nun daveti üzerine adaya gelen Champagne ülkemiz futbolunun uluslararası alanda sorunlarını çözebilme adına bir dizi görüşmede bulunacak.

Dün adaya gelen Champagne, bugün saat 10.00’da Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu’ndaki toplantıya katılacak. 14.30’da Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu ile bir görüşme yapacak olan Champagne, 15.30’da Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanı Kemal Dürüst ile görüştükten sonra 16.30’da KTFF Dış İlişkiler birimi ile bir toplantı gerçekleştirecek.  

FIFA’daki görevinden ayrıldıktan sonra “Football Future” adlı danışmanlık şirketi kuran Champagne, Ömer Adal’ın Futbol Federasyonu başkanlığında FIFA ile yapılan görüşmelerde ülkedeki futbol hakkında bilgi sahibi olmuş bir isim. Champagne, 10 Mayısta gerçekleştireceği toplantıların ardından adadan ayrılacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 720 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler