1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ÇETİNKAYA’DAN TARAFTARA DESTEK ÇAĞRISI
ÇETİNKAYA’DAN TARAFTARA DESTEK ÇAĞRISI

ÇETİNKAYA’DAN TARAFTARA DESTEK ÇAĞRISI

Çetinkaya Türk Spor Kulübü, bir basın bildirisi yayınlayarak, futbol takımının ligde ve kupada başarılı sonuçlar aldığını belirtti ve ligde yarın Mağusa Türk Gücü ile oynanacak kritik maç öncesi taraftarları takıma destek vermeye çağırdı. Yayınlanan bası

A+A-

 

 

Çetinkaya Türk Spor Kulübü, bir basın bildirisi yayınlayarak, futbol takımının ligde ve kupada başarılı sonuçlar aldığını belirtti ve ligde yarın Mağusa Türk Gücü ile oynanacak kritik maç öncesi taraftarları takıma destek vermeye çağırdı.

Yayınlanan basın bildirisi şöyle:

“Çetinkaya Türk Spor Kulübü futbol takımımız lig ve federasyon kupasında, bugüne kadar tüm camia ve bizleri gururlandıran oldukça başarılı sonuçlara imza atmıştır. Öyle ki, ligde halen lider, federasyon kupasında ise yarı finale yükselmiş durumdayız. Kritik aşamalardan geçtiğimiz bu günlerde bizler, Yönetim Kurulu,teknik heyet,ve futbolcular olarak her zamankinden daha fazla birbirimize kenetlenmiş ve başarılara odaklanmış bulunmaktayız.Ligde kalan son beş hafta ve federasyon kupasında final için bir maç olduğunu da hesaplayacak olursak başarıda dördüncü bacak diye nitelendirilen taraftarın bu aşamada önemi bir kez daha ortaya çıkmaktadır.

Bugün itibarı ile camiaya bu başarıyı sağlayan kendileri ile övünç ve gurur duyduğumuz başta teknik heyet ve futbol takımımızı son virajda yalnız bırakmayalım.

Gücünü tarihinden alan ve gücümüze güç katacak olan ‘Büyük Çetinkaya taraftarına sesleniyoruz.’

Şampiyonluk yolunda son haftalara girildiği bu günlerde, 25.3.2012 Pazar günü karşılaşacağımız güzide rakibimiz Mağusa Türk Gücü maçından başlayarak takımlarını desteklemek üzere tribündeki yerlerini almaya davet eder saygılar sunarız.”

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 430 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler