1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ÇETİNKAYA’DA BULUŞTULAR
ÇETİNKAYA’DA BULUŞTULAR

ÇETİNKAYA’DA BULUŞTULAR

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu’nun uluslararası alanda tanınma ve dış temas olanaklarının arttırılması için görevde bulunan ve hafta başında adaya gelen FIFA eski Uluslararası İlişkiler Sorumlusu Jerome Champagne, dün Çetinkaya Türk Spor Kulübü̵

A+A-

 

 

 

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu’nun uluslararası alanda tanınma ve dış temas olanaklarının arttırılması için görevde bulunan ve hafta başında adaya gelen FIFA eski Uluslararası İlişkiler Sorumlusu Jerome Champagne, dün Çetinkaya Türk Spor Kulübü’nü ziyaret etti

 

Dün Çetinkaya’yı ziyaret eden diğer bir isim 2’nci Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat’tı. Talat ile Champagne buluşmasında ikili uzun süre sohbet ederken, Champagne KTFF için çalışma nedenleri ve izlenecek yol hakkında kısa bilgi verdi.

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

 

FIFA eski Uluslararası İlişkiler Sorumlusu Jerome Champagne, dün Çetinkaya Türk Spor Kulübü’nü ziyaretti. Ziyaretin amacının kendisinin FIFA’da görevdeyken Çetinkaya başkanlığını yürüten Zeki Ziya ile görüşmek olduğu öğrenildi.

Dün akşam üzeri 2’nci Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat ilk olarak Çetinkaya Türk Spor Kulübü’nü ziyaret etti. Ziyarette başkan Ömer Arhun’un yanı sıra yönetim kurulundan isimler de yer aldı.

 

TALAT İLE SOHBET ETTİ

Talat’ın ziyareti ilgi ile karşılanırken, ilerleyen saatlerde Jerome Champagne’de Çetinkaya’ya geldi. Talat ve Champagne buluşması esnasında gerek Kıbrıs konusu, gerekse ülkedeki sportif faaliyetlerin yurt dışına açılamama nedenleri konuşuldu. Champagne ayrıca Talat’a Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu için çalışma nedenleri ve izlenecek yol hakkında bilgi verdi. Geceye bir dönem Çetinkaya başkanlığı yapan Zeki Ziya’nın yanı sıra KTFF başkanı Hasan Sertoğlu, yönetim kurulu üyeleri Orçun Kamalı ile Enver Baturalp da yer aldı. FIFA eski Uluslararası İşlerden Sorumlusu Jerome Champagne’in Cuma günü adadan ayrılmadan önce 2’nci Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat ile yeniden görüşmesi bekleniyor.

 

BASIN İLE BULUŞACAK

Hafta başında adaya gelerek yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgiler veren FIFA eski Uluslararası İşlerden Sorumlusu Jerome Champagne bilindiği gibi KTFF ile anlaşmaya varmış ve FIFA nezdinde uluslararası alanda tanınma ve dış temas olanaklarının arttırlması konusunda çalışmalara başlamıştı. Bugün basın ile buluşacak olan Champagne, gelişmeler hakkında bilgi verecek. Basın toplantısı Saat 14.00’te KTFF Ahmed Sami Topcan Toplantı Salonu’nda gerçekleşecek.

 

 

 

Bu haber toplam 468 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler