1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ÇETİNKAYA U12 İSTANBUL YOLCUSU
ÇETİNKAYA U12 İSTANBUL YOLCUSU

ÇETİNKAYA U12 İSTANBUL YOLCUSU

Çetinkaya Urcan Vangöl Futbol Akademisi U12 futbol takımı İstanbul yolcusu

A+A-

 

 

 

 

Çetinkaya U12 takımı 23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde İstabul’da gerçekleşecek futbol turnuvasına katılacak. Çetinkaya Basın Sorumlusu Dr. Bülent Dizdarlı’dan alınan bilgiye göre ‘Çetinkaya Urcan Vangöl Futbol Akademisi’ Cevat Köprübaşı Futbol Akademisi yetkililerinin daveti üzerine Cumartesi sabah saat 9’da İstanbul’a uçuyor.

Ayni gün başlayacak olan Uluslararası Futbol Akademileri Turnuvası’na katılacak olan Çetinkaya Urcan Vangöl Futbol Akademisi U12 takımı, üç gün boyunca Türkiye’nin yanı sıra, İngiltere, Hollanda, İtalya ve Almanya’dan gelen futbol akademisi takımlarıyla da maçlar yapacak.

 

AİLELERE BİLGİ VERİLDİ

Grand Cevahir Hotelde konaklayacak olan U12 takımı Dolmabahçe Sarayı gibi İstanbul’un güzelliklerini de yakından görme fırsatı yakalacak.  Çetinkaya U 12 takımında forma giyen minik futbolcuların ailelerine dün akşam üzeri Çetinkaya Kulüp Binası’nda Uluslararası Futbol Akademileri Turnuvası hakkında bilgi verilirken gezi planı ve futbolcuların yanında getirmesi gereken evraklar hakkında da açıklamalar yapıldı.

 

Fotoğraflar: Çağan Kutgüner

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 542 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler