1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ÇETİNKAYA ŞAMPİYONLUĞU KUTLADI
ÇETİNKAYA ŞAMPİYONLUĞU KUTLADI

ÇETİNKAYA ŞAMPİYONLUĞU KUTLADI

Geçtiğimiz sezon 13’üncü şampiyonluğunu yaşayan Çetinkaya, bu şampiyonluğu Savoy Otel’de düzenlediği geceyle kutladı. Çetinkaya yönetim kurulu ve futbolcuların yanında geceye Çetinkaya’ya gönül veren çok kalabalık bir seyirci kitlesi kat

A+A-

 

 

Bu sezon 13’üncü şampiyonluğuna imza atan Çetinkaya, bu başarısını geçtiğimiz akşam Savoy Otel’de düzenlenen baloda kutladı. Sarı kırmızılılar Asena’nın dansı, Hüsnü Şenlendirici’nin klarneti ve Ferhat Göçer’in şarkıları ile güzel bir gece yaşadı

 

 

 

Çağan Kutgüner

 

Geçtiğimiz sezon 13’üncü şampiyonluğunu yaşayan Çetinkaya, bu şampiyonluğu Savoy Otel’de düzenlediği geceyle kutladı. Çetinkaya yönetim kurulu ve futbolcuların yanında geceye Çetinkaya’ya gönül veren çok kalabalık bir seyirci kitlesi katıldı.

Geceye katılanlar Hüsnü Şenlendirici’nin klarnetiyle coşarken, Asena’nın dans şovuysa izleyenleri adeta büyüledi. Dans şovunun yanı sıra Hüsnü Şenlendirici’yle birkaç şarkı söyleyerek düet yapan Asena ise geceye katılanlardan büyük alkış aldı.

 

FERHAT GÖÇER İLE EĞLENDİLER

Gecenin sonunda sahne alan Ferhat Göçer ise Efsane’nin destekçilerine unutulmaz bir gece yaşattı. Ferhat göçer’in şarkılarını hep bir ağızdan söyleyen Çetinkaya severler adeta kendinden geçti. Çetinkaya Başkanı Ömer Arhun’da Ferhat Göçer’in şarkılarında eşiyle birlikte dans etti. Ferhat Göçer’in sahneye çağırmasının ardından futbolcular hep birlikte sahneye gelerek şampiyonluk şarkıları söylediler. Şampiyonluktan sonra görevi bırakan başkan Mehmet Tatar’ı da unutmayan futbolcular Tatar lehine tezahürat yaparak görevi bırakan başkanlarına olan sevgilerini bir kez daha göstermiş oldular.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 377 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler