1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ÇETİNKAYA HEDİYELENDİ
ÇETİNKAYA HEDİYELENDİ

ÇETİNKAYA HEDİYELENDİ

VANGÖL VE SOYKUT UNUTULMADI... Geçtiğimiz sezonu şampiyon olarak tamamlayan Çetinkaya’da futbolculara sponsorları Siemens tarafından kahve makinesi hediye edildi.

A+A-

 

 

VANGÖL VE SOYKUT UNUTULMADI... Geçtiğimiz sezonu şampiyon olarak tamamlayan Çetinkaya’da futbolculara sponsorları Siemens tarafından kahve makinesi hediye edildi. Sarı kırmızılılar daha sonra merhum Urcan Vangöl ve Levent Soykut’un kabrini ziyaret etti

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

 

Geçtiğimiz 2011 – 2012 futbol sezonunda Süper Lig’i ilk sırada tamamlayarak şampiyonluğunu ilan eden Çetinkaya’ya Siemens Kıbrıs dün elde edilen bu başarıdan dolayı hediye takdim etti. Siemens Kıbrıs Direktörü Erhan Akbel, geçtiğimiz sezon şampiyon olan kadroda yer alan futbolcular ve teknik heyete birer kahve makinesi hediye etti.

 

ÖNCE VANGÖL SONRA SOYKUT ANILDI

Bugün başlayan Kurban Bayramı arifesinde Çetinkaya Türk Spor Kulübü futbolcuları, teknik heyet ve yöneticileri, kulübe büyük hizmetleri bulunan ve hayata gözlerini yuman iki ismi unutulmayarak kabri başında andı. Siemens’te hediyelerini alan Çetinkayalılar, daha sonra yaklaşık iki yıl önce hayatını kaybeden eski kulüp başkanlarından Urcan Vangöl’ün kabrini ziyaret ederek çiçek bıraktı ve dua ettiler. Vangöl’ün ardından 11 yıl önce vefat eden ve kulübe yaptığı hizmetlerle unutulmaz isimler arasında yer alan Levent Soykut’un kabrini ziyaret eden Çetinkayalılar, burada da Soykut’un kabrine çiçek bırakıp dua etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 481 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler