1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ÇETİNKAYA HARIL HARIL ÇALIŞIYOR
ÇETİNKAYA HARIL HARIL ÇALIŞIYOR

ÇETİNKAYA HARIL HARIL ÇALIŞIYOR

Telsim Süper Lig’in ilk yarısını lider bitiren Çetinkaya, devre arası çalışmalarını dün Zümrütköy ile yapılan hazırlık maçı ile sürdürdü. İkinci yarı hazırlıklarını Savoy Hotel’de sürdüren Çetinkaya günde iki idman yaparken, diğer yandan da h

A+A-

 

 

 

Ülkede kamp yapmayı tercih eden ilk yarının lideri Çetinkaya, Cedric dışında tam kadro çalışmalarını sürdürürken, dün oynadığı hazırlık maçında ise Zümrütköy’ü farklı mağlup etti

 

Çağan KUTGÜNER

 

Telsim Süper Lig’in ilk yarısını lider bitiren Çetinkaya, devre arası çalışmalarını dün Zümrütköy ile yapılan hazırlık maçı ile sürdürdü.

İkinci yarı hazırlıklarını Savoy Hotel’de sürdüren Çetinkaya günde iki idman yaparken, diğer yandan da hazırlık maçlarını sürdürüyor. Zümrütköy’de oynadığı hazırlık karşılaşmasını 6-0 kazanan Çetinkaya, 9 Ocak’ta ise Telsim Süper Lig’in alt sıralarında yer alan Düzkaya ile bir hazırlık maçı daha yapacak.

Çetinkaya Teknik direktörü Turan Altay, kampın 10 Ocak’ta biteceğini, takımda sakat oyuncunun bulunmadığını belirterek, Cedric’in yurt dışında olduğunu ve bu oyuncunun kamp bitimiyle takıma katılacağını açıkladı.

 

“ÖNEMLİ OLAN İKİNCİ YARIYI LİDER BİTİRMEK”

 

Çetinkaya Teknik Direktörü Turan Altay, “Şu an için lider olmak bir şey ifade etmez, önemli olan ikinci yarıdaki performansımız ve bu yarıyı lider bitirmektir” şeklinde konuştu.

Transfer çalışmalarını da sürdüren Çetinkaya’da, TC uyruklu birkaç ismin denendiğini, bunlardan bir tanesinin transfer olacağını, bunun da kampın son günü belli olacağını belirten Altay, yerli transferlerin olabileceğini söyledi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 837 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler