1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ÇETİNKAYA DURDURULAMIYOR: 2-1
ÇETİNKAYA DURDURULAMIYOR: 2-1

ÇETİNKAYA DURDURULAMIYOR: 2-1

Telsim Süper Lig ekiplerinden son şampiyon Çetinkaya oynadığı üçüncü hazırlık karşılaşmasından da galip ayrıldı. Lefkoşa Attila Toplaloğlu Sahası’nda dün Cihangir ile karşılaşan Çetinkaya, Cihangir’i de çok kolay geçti. 2-1’lik skorla sa

A+A-

 

 

Süper Lig’in iki ekibi Çetinkaya ve Cihangir dün hazırlık karşılaşmasında bir araya geldi. Gollerin ilk devrede atıldığı karşılaşmada Çetinkaya’dan Sherman ve Batshi, Cihangir’den Halil Turan topu filelerle buluşturan isimler oldu. Çetinkaya oynadığı 3’üncü hazırlık karşılaşmasından da galibiyet çıkarmış oldu

 

 

Necmi Belge

 

Telsim Süper Lig ekiplerinden son şampiyon Çetinkaya oynadığı üçüncü hazırlık karşılaşmasından da galip ayrıldı. Lefkoşa Attila Toplaloğlu Sahası’nda dün Cihangir ile karşılaşan Çetinkaya, Cihangir’i de çok kolay geçti. 2-1’lik skorla sahadan galip ayrılan sarı kırmızılılar oynadıkları 3’üncü hazırlık karşılaşmasından da galibiyet çıkarmış oldu.

 

CİHANGİR YABANCILARI ETKİLİ DEĞİLDİ

 

Oyunun 90 dakikası tamamen Çetinkaya üstünlüğünde geçerken, Çetinkaya’nın Cihangir’e göre daha organize ve hazır olduğu gözlemlendi. Buna mukabil Cihangir, çok dağınık bir görüntü çizerken, denediği yabancı futbolcular ise vasat bir görünüm çizdi.

Bu karşılaşmada Çetinkaya’nın gollerini 6’ıncı dakikada Sherman ve 31’inci dakikada Batshi atarken, Cihangir’in golü de 30’uncu dakikada Halil Turan’dan geldi.

 

CİHANGİR  İLERİ ÇIKMAKTA ZORLANDI

 

Mesarya bölgesi ekiplerinden Cihangir’de özellikle orta sahada oyun kurucu oyuncu eksikliği gözlemlendi. Bununla birlikte zaman zaman ileriye çıkmakta zorlanırken, ileride görev yapan Halil Turan’ın kanatlardan getirdiği toplarla gol bulmaya çalıştı.

 

SHERMAN SAKATLANDI, MUSA GİRDİ

 

Çetinkaya ise rakibine oranla kanatlardan ileriye çıkarak, topu hava hakimiyeti olan Esin ile buluşturmaya çalıştı. İkinci devrede Esin’in bir kafa vuruşu yan direkten oyun alanına geri döndü. İlk devrenin sonlarına doğru Çetinkaya’nın ilk golünü kaydeden Sherman yaşadığı bir sakatlık sonrası yerini Musa Şanlıer’e bıraktı.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 512 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler