1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ÇETİNKAYA ‘BARIŞ’TAN MUTLU
ÇETİNKAYA ‘BARIŞ’TAN MUTLU

ÇETİNKAYA ‘BARIŞ’TAN MUTLU

İki gün önce oynadıkları Sakaryaspor karşılaşmasını kaybeden sarı kırmızılı takım Çetinkaya, dün Barış Memiş’in de katıldığı sabah idmanına otuz beş dakika süren ısınma hareketleri ile başladı. Hastalığı geçen Serkan Önet de bu idmanda yer alarak,

A+A-

 

 

 

AlkanBaykent (KTSYD - Kızılcahamam)

İki gün önce oynadıkları Sakaryaspor karşılaşmasını kaybeden sarı kırmızılı takım Çetinkaya, dün Barış Memiş’in de katıldığı sabah idmanına otuz beş dakika süren ısınma hareketleri ile başladı.

Hastalığı geçen Serkan Önet de bu idmanda yer alarak, bugün oynayacakları ikinci hazırlık maçına hazırlandı. Sakaryaspor karşısında özellikle altmış dakikalık sürede ortaya konan futboldan memnun kalan teknik direktör Mehmet Bolkan, net gol pozisyonlarını gole çeviremeyen Cedric’e biraz kızgın olduğu gözlemlendi.

Yapılan gol çalışmalarında Cedric’i devamlı ikaz eden Bolkan, son vuruşlarının gol olmasını istedi. Cedric’in bu uyarıları dikkate alarak isabetli vuruşları ile kaleleri gol yağmuruna tuttu. Bir diğer golcü Esin de, isabetli şutları ile Bolkan’dan geçer not alan isim oldu.

Barış Memiş’in çalışmalara başlaması takım içinde bir sevinç kaynağı oluşmasına neden oldu. Çetinkaya’lı oyuncuların kendisine gösterdiği ilgi ve alakadan oldukça memnun kalan Barış, aynı samimi duygular ile takım arkadaşlarına karşılık vermesi, teknik ekibi büyük oranda sevindirdi.

 

BOLKAN: “BARIŞ İLK GÜNDEN UYUM SAĞLADI”

Uyumlu oyuncunun önemli olduğunu belirten teknik direktör Mehmet Bolkan, Barış’ın daha ilk günden bu uyumu gösterdiğine dikkat çekti. 

Isınma hareketlerinin ardından ikinci bölümde sürate ve dayanaklığa dayalı istasyon çalışması üzerinde duran Antrenör Celal Keleş, kırk dakika süren bu bölüm sonrasında takımı teknik direktör Bolkan’a bıraktı.

Üçüncü ve son bölümde futbolcular ilk önce minyatür kalelerde çift kale maç yaptı. Bir stop bir pas uygulaması ile başlayan bu bölüm, daha sonra serbest oyunla devam etti. Minyatür çift kale maçı devam ederken Antrenör Celal Keleş de kalecileri alarak diğer alanda uygulamalı plonjon, top takibi, refleks ve aşırtma vuruşlar üzerine çalıştı. Kaleci Hasan Piro’nun ortaya koyduğu performanstan oldukça memnun kalan Keleş, diğer genç kalecileri de Piro’yu örnek almaları konusunda uyardı.

Yaklaşık olarak iki saat süren sabah antrenmanı sonrasında futbolcular dinlenmek üzere hotele döndü. Cumartesi günü son olarak oynayacakları ikinci ve son hazırlık karşılaşması için, akşam bölümünde çift kale maç üzerinde teknik ve taktik çalışması yapan sarı kırmızılı oyuncular, bir buçuk saat süren antrenmandan sonra dinlemeye çekildiler. Bugün oynayacakları hazırlık karşılaşmasında yeni transferleri Barış Memiş’in de kadroda yer alacağı belirtildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 626 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler