1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ÇETİNKAYA 13'Ü KUTLADI
ÇETİNKAYA 13Ü KUTLADI

ÇETİNKAYA 13'Ü KUTLADI

Telsim Süper Lig Şampiyonu Çetinkaya, geçtiğimiz gece Dereboyu’nda Telsim’in katkılarıyla şampiyonluğunu kutladı. Çetinkaya’nın 13. şampiyonluğunu kutladığı geceye, taraftarları kadar halk da yoğun ilgi gösterdi. Geceye Maliye Bakanı E

A+A-

 

 

 

Telsim Süper Lig Şampiyonu Çetinkaya, geçtiğimiz gece Dereboyu’nda Telsim’in katkılarıyla şampiyonluğunu kutladı.

Çetinkaya’nın 13. şampiyonluğunu kutladığı geceye, taraftarları kadar halk da yoğun ilgi gösterdi. Geceye Maliye Bakanı Ersin Tatar ve Telsim Genel Müdür Yardımcısı Fevzi Tanpınar’da katılarak, Çetinkayalılara destek verdiler.

Gecenin sunuculuğunu Hüseyin Kıral yaparken, Capital FM DJ’lerinden Barışso’nun müzikleriyle coşan taraftarlar, gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlenceye devam etti.

 

 

ERSİN TATAR: “ŞAMPİYONLUK EKİP RUHUNUN BİR BAŞARISIDIR”

 

Maliye Bakanı Ersin Tatar, Çetinkaya’nın yönetim kurulunu, futbolcularını, teknik heyetini ve Çetinkaya taraftarları yürekten kutlayarak, bu başarının büyük bir ekip ruhunu yansıttığını ve elde edilen başarının rahmetli Urcan Vangöl’ün hatırası içinde çok anlamlı olduğunu belirtti.

 

TANPINAR: “RENKLİ VE KEYİFLİ KARŞILAŞMALAR OLDU”

 

Telsim Genel Müdür Yardımcısı Fevzi Tanpınar, “Telsim Süper Lig bu sezon çok renkli ve keyifli karşılaşmalara sahne oldu. Bu sezon futbol karşılaşmalarında Telsim’in imzasının olmasından dolayı çok mutluyuz ve gururluyuz” dedi. Kıbrıs Türk futbolunun her geçen sezon büyüyüp daha da iyi yerlere geldiğini ifade eden Tanpınar, “Telsim ailesi olarak bu çabada bir tuzumuz bir biberimiz olmuşsa ne mutlu bize, gelecek yıl eminiz ki, Telsim Süper Ligi ve diğer Telsim Ligler çok daha büyük heyecanlara ve rekabetlere sahne olacaktır” dedi. Tanpınar, şampiyon olan Çetinkaya ailesini yürekten kutlayarak, başarılarının devamını diledi.

 

MEHMET TATAR “ALNIMIZIN AKIYLA ŞAMPİYON OLDUK”

 

2011-2012 sezonunu çok güzel bir şekilde kapattıklarını ifade eden Tatar, ”Alnımızın akıyla şampiyon olduk” dedi. Tatar, öncelikle yönetim kurulundaki arkadaşlarına teşekkür ederek, “Bu başarıya inanılmaz katkı koyup destek verdiler” diye konuştu.

Tatar, şampiyonluğun ekip işi olduğunu ve bu başarıya emek koyan futbolcularına, teknik ekibe, taraftarlarına ve kendilerini destekleyen sponsorlarına teşekkür etti.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 519 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler