1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'ÇEMBER' İŞKENCESİ
ÇEMBER İŞKENCESİ

'ÇEMBER' İŞKENCESİ

Gönyeli Çemberi’ndeki sabah trafiği vatandaşları çileden çıkarıyor. Her sabah saat 07.30 ile 08.00 arası iş yerlerine ve okula gitmek için yollara düşen vatandaşlar, Gönyeli Çemberi’nde oluşan trafik nedeniyle büyük sorun yaşıyor. Özellikle G

A+A-

 

 

 

Gönyeli Çemberi’ndeki sabah trafiği vatandaşları çileden çıkarıyor. Her sabah saat 07.30 ile 08.00 arası iş yerlerine ve okula gitmek için yollara düşen vatandaşlar, Gönyeli Çemberi’nde oluşan trafik nedeniyle büyük sorun yaşıyor.

Özellikle Gönyeli ve Güzelyurt istikametinden Lefkoşa’ya doğru gitmek için dört şerit oluşturan araçlar, dakikalarca sırada perişan oluyor. Girne’den gelen yüzlerce araç, Gönyeli istikametinden gelen yoğun araç trafiği nedeniyle, ana yol içerisinde uzun kuyruklar oluşturuyor.

Yaklaşık 7 yıldır aynı sorunu yaşadıklarını dile getiren vatandaşlar, özellikle okul dönemleri trafiğin arttığını, bu nedenle zaman zaman işe geç kaldıklarını da aktardı.

Vatandaşlar, bölgeye bir üst geçit yapılmasını ya da trafik polisinin yolu kontrol etmesi gerektiğini aktararak, yetkililerin bir an evvel bu soruna çözüm bulmasını istedi.

 

Vatandaşın tepkisi bugün YENİDÜZEN’de

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1745 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler