1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ÇEKİŞMELİ MAÇLAR UKÜ VE ESENTEPE’NİN
ÇEKİŞMELİ MAÇLAR UKÜ VE ESENTEPE’NİN

ÇEKİŞMELİ MAÇLAR UKÜ VE ESENTEPE’NİN

Hentbol Genç Ligi’ne iki maçla devam edildi

A+A-

 

 

 

 

Genç Erkekler Ligi’nde Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi rakibi Yakın Doğu Üniversitesi’ni 27-25, Genç Kızlar Ligi’nde ise Esentepe, Doğu Akdeniz Üniversitesi’ni 25-22 mağlup etti

 

Hentbol Federasyonu tarafından düzenlenen Hentbol Genç Erkekler Ligi’ne ve Hentbol Genç Kızlar Ligi’ne oynanan birer maçla devam edildi. Oynanması gereken Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Şahlan Spor müsabakası, Şahlan Spor’un liglerden çekilmesi nedeniyle oynanamadı.

Atatürk Spor Salonu’nda oynanan Hentbol Genç Erkekler Ligi karşılaşmasında Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi ile Yakın Doğu Üniversitesi karşı karşıya geldi.

Son derece zevkli ve çekişmeli geçen maçta her iki takım da başa baş bir mücadele ortaya koydu. Her iki takımın da kazanmak için mücadeleyi son ana kadar sürdürdüğü karşılaşmadan 27-25 Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi galip ayrıldı.

 

ZEVKLİ MAÇ ESENTEPE’NİN : 25-22

 

Atatürk Spor Salonu’nda oynanan Hentbol Genç Kızlar Ligi 2’nci maçı çok büyük bir mücadeleye sahne oldu. Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi ile Esentepe takımları arasındaki karşılaşmada kazanan son dakikalarda belli oldu. Hem Esentepe hem de UKÜ takımlarının bu güzel ve zevkli karşılaşmasından, Esentepe 25-22 galip ayrılarak önemli bir galibiyete imza attı.

Bu arada Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi, Şahlan Spor Genç Kızlar Ligi maçı oynanamadı. Şahlan Spor’un Genç Kızlar Ligi’nden çekildiğini açıklaması ile karşılaşma yapılamadı.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 550 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler