1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. CCMC KÜRESEL ETKİNLİĞE EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR
CCMC KÜRESEL ETKİNLİĞE EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR

CCMC KÜRESEL ETKİNLİĞE EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR

Kıbrıs Toplum Medya Merkezi bugün “Birleşmiş Milletler Sosyal İyilik Zirvesi” isimli küresel etkinliğe ev sahipliği yapacak.

A+A-

 

Kıbrıs Toplum Medya Merkezi bugün öğleden sonra “Birleşmiş Milletler Sosyal İyilik Zirvesi” isimli küresel etkinliğe ev sahipliği yapacak.

Kıbrıs Toplum Medya Merkezi’nin açıklamasına göre, Lefkoşa’da ara bölgede bulunan Chateau Status Restorant’ta yer alacak etkinlik, saat 16.30’da başlayacak.

İki saat sürecek etkinlikte yeni medya ve teknolojilerin yerel toplumlarda nasıl çözümler yaratabileceği konusu ele alınacak.

Açıklamada, etkinliğin Pekin’den New York’a kadar uzak bölgelerde ve geniş bir coğrafyada gerçekleştirilecek yüzlerce diğer “buluşmadan” oluşan küresel bir sohbete katkı sağlayacağı kaydedildi.

Her bir grubun; zirve sonrasında faydalanılabilecek yeni sesler ve yeni çözümler yaratan sosyal medya aracılığıyla kendi fikir ve çözümlerini paylaşacağı ifade edilen açıklamada, Kıbrıs’taki buluşmada, yeni medya ve teknolojileri kullanan üç Kıbrıslı inisiyatifin bu interaktif etkinlikte tanıtılacağı, tartışılarak görüşüleceği de belirtildi.

 

 

 

Bu haber toplam 430 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler