1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. CANTÜRK GÖREVİNE BAŞLADI
CANTÜRK GÖREVİNE BAŞLADI

CANTÜRK GÖREVİNE BAŞLADI

Telsim Süper Lig ekiplerinden Lapta'da teknik direktör Mustafa Özarabacı’nın istifası sonrasında göreve getirilen Hüseyin Cantürk, takımıyla birlikte ilk antrenmanına çıktı. Ligde sıkıntılı günler geçiren Lapta'da son olarak Mustafa Özarabacı̵

A+A-

 

 

 

Lapta’da Mustafa Özarabacı’dan boşalan teknik direktörlük görevine getirilen Hüseyin Cantürk, takımı ile ilk antrenmanını dün gerçekleştirdi. Cantürk’ün yardımcılıklarını Tugay Atiker ve Berhun Gümüşmaden yapacak

 

Çağın PLEVNE

 

Telsim Süper Lig ekiplerinden Lapta'da teknik direktör Mustafa Özarabacı’nın istifası sonrasında göreve getirilen Hüseyin Cantürk, takımıyla birlikte ilk antrenmanına çıktı.

Ligde sıkıntılı günler geçiren Lapta'da son olarak Mustafa Özarabacı’nın görevi bırakmasıyla birlikte kulüp içinde destek arayışlarına gidilmişti. Mustafa Özarabacı’nın istifası sonrasında yeni teknik direktör arayışına giren Lapta, Hüseyin Cantürk ile temasa geçmiş ve geçtiğimiz gün tecrübeli teknik adamla anlaşmıştı.

 

GÜMÜŞMADEN VE ATİKER YARDIMCILARI

Dün yaptığı ilk antrenmanla göreve başlayan Hüseyin Cantürk, gençlerden ağırlıklı oluşan Lapta takımını sıkı bir şekilde çalıştırmaya başladı. Özellikle disiplin konusunda taviz vermemesiyle tanınan, oyunu okuma ve zamanında oyuncu değişikliği yapmasıyla bilinen Hüseyin Cantürk, Lapta takımını iyi yerlere getirmek için çaba sarf edecek. Tecrübeli teknik adam, ligin 16’ncı haftasında deplasmanda Çetinkaya ile karşılaşacağı maç için çalışmalara başladı. Lapta'da Hüseyin Cantürk’ün yardımcılığına takım kaptanı Berhun Gümüşmaden’in, kaleci antrenörlüğünü ise Tugay Atiker’in getirildiği açıklandı.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 790 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler