1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'ÇANTADA KEKLİK DEĞİLİZ'
ÇANTADA KEKLİK DEĞİLİZ

'ÇANTADA KEKLİK DEĞİLİZ'

Süper Lig ekiplerinden Göçmenköy yeni sezon hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürüyor. Geçen sezon tarihinde ilk kez Süper Lig deneyimi yaşayan Göçmenköy, resmi sezon açılışını 13 Ağustos Pazartesi günü saat 18.00’de yapacak. Göçmenköy Antrenman

A+A-

 

 

Süper Lig’de geçen sezon ilk deneyimini yaşayan ve play-out’ta ligde kalmayı başaran Göçmenköy’ün teknik direktörü Osman Yıldızev, “Kimse bizi çantada keklik görmesin. Ligi olabileceğimiz en iyi yerde bitirmek istiyoruz. Düşmeme hedefi ile yola çıkarsanız düşersiniz” diye konuştu

 

İki yabancı ve bir TC’li oyuncuyu denediklerini söyleyen Yıldızev, görüştükleri futbolcuların olduğunu ve kulübün imkanları doğrultusunda transfer gerçekleştireceklerini açıkladı. Yıldızev, yurtdışında kamp yapmanın yurtiçine göre maddi ve motivasyon açısından daha uygun olabileceğinin de altını çizdi

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

 

Süper Lig ekiplerinden Göçmenköy yeni sezon hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürüyor. Geçen sezon tarihinde ilk kez Süper Lig deneyimi yaşayan Göçmenköy, resmi sezon açılışını 13 Ağustos Pazartesi günü saat 18.00’de yapacak.

Göçmenköy Antrenman Sahası’nda hazırlıklarına devam eden kırmızı-lacivertlilerde teknik direktör Osman Yıldızev çalışmalardan memnun olduğunu belirtti.

Şu ana dek dokuz çalışma yaptıklarını ifade eden Yıldızev çalışmalara katılımın yüksek olduğunu kaydederek, “Hazırlıklarımız iyi gidiyor. Çalışkan bir başkan ve yönetim kurulumuz bulunuyor. Yönetimi, teknik kadrosu ve futbolcusu ile uyum içerisinde bir Göçmenköy var” diye konuştu.

 

“İMKANLAR DOĞRULTUSUNDA TRANSFER YAPACAĞIZ”

 

Göçmenköy Teknik Direktörü Osman Yıldızev, transfer çalışmalarının sürdüğünü vurgulayarak görüştükleri futbolcuların olduğunu ve kulübün imkanları doğrultusunda bu transferleri gerçekleştirmek istediklerini söyledi.

Transfer haklarını orta saha ve defansa yönelik olarak kullanmayı planladıklarını açıklayan Yıldızev, yabancı futbolcu konusunda da orta saha ve forvette görev yapan Kamerunlu ve Nijeryalı iki oyuncunun yanı sıra bir de TC’li forvet oyuncusunu denemeye devam ettiklerini belirtti.

 

“DÜŞMEMEYİ DÜŞÜNÜRSENİZ DÜŞERSİNİZ”

 

Gençlik Gücü’ne transfer olan Mustafa Ayker dışında mevcut kadroyu koruduklarının altını çizen Osman Yıldızev, imkan olması halinde kamp yapmayı düşündüklerini ve maddi imkanlar düşünüldüğünde yurtiçine göre yurtdışı kampının daha cazip olduğunu ifade etti.

Yeni sezonla ilgili hedeflerini sorduğumuz Yıldızev, “Elimizde çok genç bir kadro var, bu arkadaşları tecrübelilerle kaynaştırıp, yabancı takviyesi ile de iyi bir kadro oluşturacağız. Kimse bizi çantada keklik görmesin. Ligi mümkün olan en iyi yerde bitirmek istiyoruz. Aklımızda düşmemeye oynayacağız diye bir düşünce yok. Düşmeme hedefi ile yola çıkarsanız düşersiniz” diye konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 594 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler