1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ÇANAKKALE’DE TRANSFER HAREKETİ
ÇANAKKALE’DE TRANSFER HAREKETİ

ÇANAKKALE’DE TRANSFER HAREKETİ

Murat Kansu ve Mustafa Elagöz bonservisli, Erhan, İsmail Aktu ve Kadir Kurt ise kiralık olarak kadroya dahil edildi.

A+A-

 

 

Yeni yönetimle ikinci devreye başlayacak olan Çanakkale’de transfer hareketli geçiyor. Murat Kansu ve Mustafa Elagöz bonservisli, Erhan, İsmail Aktu ve Kadir Kurt ise kiralık olarak kadroya dahil edildi.

 

 

 

 

Kaya Emiroğlu

Çanakkale Dumlupınar’dan kaleci Erhan’ı alırken, sezon başı kiralık olarak transfer ettiği kaleci Süleyman’ı MTG’ye geri verdi. Sezon başında Dumlupınar’da forma giyen, ancak birkaç maç sonrasında yedek kalan Erhan, sonrasında yine kaleyi devralmıştı. İlk devrenin sonuna doğru kulübüyle yollarını ayıran Erhan, kaleci problemi yaşayan Çanakkale’ye kiralık olarak transfer oldu. Geçen sezon A Takım’da da forma giyen ve sezon başında Mağusa Türk Gücü genç takımında yer alan Süleyman Öztinen ise yeniden kulübü Mağusa Türk Gücü’ne geri döndü.

 

BEŞ TRANSFER

İbrahim Şeker başkanlığında oluşturulan yeni yönetim transfer konusunda harekete geçerken, daha önce spor servisimizin gündeme getirdiği Murat Kansu’nun yanı sıra, Mustafa Elagöz de Dumlupınar’dan bonservisli olarak alındı. Aynı takımdan kaleci Erhan ve Kadir Kurt ise kiralık olarak alınırken, Mehmetçik’ten İsmail Aktu da kiralık olarak kadroya dahil edildi. Bu arada Çanakkale geçtiğimiz cumartesi günü özel maçta karşılaştığı Beyarmudu’yla 2-2 berabere kaldı.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 861 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler