1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ÇANAKKALE’DE MALİ GENEL KURUL YAPILIYOR
ÇANAKKALE’DE MALİ GENEL KURUL YAPILIYOR

ÇANAKKALE’DE MALİ GENEL KURUL YAPILIYOR

Mağusa’nın yeşil-beyazlı kulübü Çanakkale Türk Spor Kulübü mali genel kurulunu önümüzdeki pazartesi günü saat 19.00’da kulüp lokalinde gerçekleştirecek

A+A-

 

 

Kaya EMİROĞLU

 

Mağusa’nın yeşil-beyazlı kulübü Çanakkale Türk Spor Kulübü mali genel kurulunu önümüzdeki pazartesi günü saat 19.00’da kulüp lokalinde gerçekleştirecek.

Çanakkale’de geçtiğimiz sezon içerisinde göreve gelen genç başkan İbrahim Şeker, salı günü mali genel kurulda raporun onaylanacağını söyledi. Kulüp lokalinde gerçekleştirecekleri mali genel kurul için camiadan daha fazla destek istediklerini belirten Şeker, futbol takımının iyi bir sezon geçirmediğini ve bir alt kümeye düştüklerini ve geçen sezon ki başarısızlığın maddi olanakların yetersizliğinden kaynaklandığını vurguladı. Bu sorunların aşılabilmesi için camianın kulübe daha çok sahip çıkmasının gerektiğinin altını çizen Şeker, kulüplerinin 60. kuruluş yılını kutlayacağı bu sezonda hedeflerinin başa oynayan, genç, dinamik, heyecan veren takım ruhunu yaratmak olduğunu ve şampiyon olarak bir üst lige dönmek için gereken çabayı göstermek olduğunu belirtti.

Bu haber toplam 449 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler