1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ÇANAKKALE MALİ KURUL YAPILDI
ÇANAKKALE MALİ KURUL YAPILDI

ÇANAKKALE MALİ KURUL YAPILDI

Çanakkale Türk Spor Kulübü’nün olağan mali genel kurulu önceki gece kulüp lokalinde gerçekleştirildi. Kulüp lokalinde yapılan mali kurulda divan başkanlığını Aziz Kalçay, sekreterliğini Özkan Kolgüneş ve Ali Gülol yaptı.

A+A-

 

 

 

Kaya Emiroğlu

 

Çanakkale Türk Spor Kulübü’nün olağan mali genel kurulu önceki gece kulüp lokalinde gerçekleştirildi. Kulüp lokalinde yapılan mali  kurulda divan başkanlığını Aziz Kalçay, sekreterliğini Özkan Kolgüneş ve Ali Gülol yaptı. Mali ve faaliyet raporları kulüp başkanı İbrahim Şeker  tarafından okundu.

Mali raporu ile ilgili açıklamada bulunan kulüp başkanı İbrahim Şeker, başkanlık görevine geldiği beş aylık süreçte kulübe ait eski borçların azaldığını ve mali raporda  58,849 TL gelirin, 56,809 TL giderin, 5.450 TL alacağının olduğu ve borç toplamının ise 13.936 TL olduğunu açıkladı. Mali rapor daha sonra yapılan oylamada oy birliği ile onaylandı.

 

SABİT GELİR KAYNAĞI YOK

Çanakkale Türk Spor Kulübü Başkanı İbrahim Şeker , Çanakkale olarak  geçen  sezon  yaşadıkları maddi sorunları dile getirdi ve  diğer kulüplerin çok yüksek miktarlarla sezon bitirdiklerini ancak kendi  kulüplerine ait sabit gelir getiren kaynaklarının olmaması nedeniyle bütçelerinin kısıtlı kaldığını ve bu kadar kısıtlı bütçe ile sezonu bitirmek zorunda olduklarını kaydetti. Ülkede var olan ekonomik sıkıntılar nedeniyle de iş çevrelerinden ve kulüp sempatizanlarından da yeterli desteği alamadıklarına işaret eden  Şeker, Çanakkale Bölgesi ile ilgili daha önceki yönetimler tarafından girişimde bulunulup  kulüplerine ait gelir getirici kaynaklar için hazırlanmış olan projelerin var olduğunu fakat bunların yıllardır  onay beklediğini ve yetkili makamların bir an önce bu konularda kendilerine yardım etmesi gerektiğini, bu konuyla ilgili olarak gerekli girişimleri başlatacağını belirtti.

 

HEDEF BİRİNCİ LİG

Şeker, geçen sezonun kötü geçtiğini ve bir alt kümeye düştüklerini ancak bu yıl yeniden yapılanıp hak ettikleri yere döneceklerini, camia olarak yeni sezonda hedeflerinin 1. Lig olduğunu açıkladı. Bu hedef doğrultusunda Çanakkale Bölgesi halkına, takımlarına eski günlerdeki gibi destekte bulunma çağrısı yapan Şeker, yeni sezona şampiyonluk parolası ile başlayacaklarının altını çizdi Başkan Şeker, yeni üyelerin katılımıyla yönetim kurulunu daha da güçlendireceklerini ifade etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 461 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler